صنایع فلزی ایران سازه

نرده روی دیوار شاخ گوزنی امنیت بی پایانی به همراه دارد.

نرده دیوار طرح شاخ گوزنی که ایده خود را از شاخ های گوزن الهام گرفته است، دوباره به خانه شما امنیت بی پایانی هدیه می دهد. از آن جایی که حفاظ روی دیوار ساختمان سبب شده است تا شما بار دیگر آسایش را تجربه کنید، از این رو حفاظ دیوار شاخ گوزنی نیز با طرح و نگاری که دارد نه تنها آسایش و امنیت بلکه زیبایی را نیز نمایان می کند.

ایمن ترین حفاظ دیوار حیاط

 

حفاظ روی دیوار به طرح شاخ گوزنی سبب شده تا نمای خانه شما یکی از زیباترین نمای ساختمان ها باشد. زیرا این طرح محافظ دیوار با زیبایی هر چه تمام تر طبیعت را روی دیوار به رخ می کشد.

حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

یکی از راهکارهایی که برای ساختمان خود باید به کار ببرید، استفاده از حفاظ دیوار است. زیرا نرده دیوار ساختمان مدل شاخ گوزنی با طرح شکیلی که دارید سبب می شود هم امنیت ساختمان شما تضمین شود و هم اینکه نمای ساختمان زیبایی چشمگیری پیدا کند.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

 

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

 

حفاظ شاخ گوزنی راهی بکر برای افزایش امنیت ساختمان

در ایران سازه انواع کارهای اجرا شده انواع حفاظ روی دیوار و همچنین نرده آهنی شاخ گوزنی قرار دارد. انواع عکس حفاظ را در سایت ایران سازه می توانید ببینید. اما چرا ایران سازه: 1. پذیرش و ارسال به سراسر کشور 2. ارائه حفاظ شاخ گوزنی نو و دست دوم 3. برشکاری منظم و ظریف 4. رنگ های الکترواستاتیک حرفه ای 5. جوشکاری با co2 6. بررسی میزان ارتفاع و تراکم مورد نظر با بازدید و مشاوره رایگان 7. تماس با شماره تلفن 09127716460 بهترین حفاظ دیوار ساختمان نرده شاخ گوزنی تراکم و ارتفاع نرده شاخ گوزنی سبب شده است تا این حفاظ دیواری یکی از بهترین محافظ های دیواری باشد. برای خرید محافظ دیواری شاخ گوزنی کافیست با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی قیمت در تهران

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس