صنایع فلزی ایران سازه

امنیت در نیزه های روی نرده شاخ گوزنی جا خوش کرده است.

یکی از مواردی که باید برای حفاظ از ساختمان در نظر بگیرید، امنیت آن است. امنیت شعار نیست بلکه باید با در نظر گرفتن فاکتورهایی، ورود سارقین و مهاجمین را گرفت. نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی این نقش خطیر را برعهده گرفته است و امروزه توانسته است جایگاه مقبولی را در بین مشتریان از آن خود کند.

ایمن ترین حفاظ دیوار حیاط

 

حفاظ شاخ گوزنی برای خانه های مسکونی و تجاری و همچنین باغ و ویلاها انتخاب بسیار مناسبی است. وجود حصار روی دیوار مانع از عبور هر فردی می شود.

زیبایی نرده شاخ گوزنی محصور کننده است.

نرده روی دیوار شاخ گوزنی که زیبایی خود را از شاخ های زیبای گوزن الهام گرفته است، به گونه ای میلگردهای در کنار هم جوش خورده اند که شبیه شاخ گوزن شده اند. همانطور که می دانید، شاخ های گوزن با شکل در هم پیچیده ای که دارند یک سلاح دفاعی به حساب می آید.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

 

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

 

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی در ایران سازه با توجه به اینکه طرح پیچیده ای دارد اما قیمت مناسبی دارد و نسبت به سایر حفاظ ها از قیمت مقرون ب صرفه ای برخوردار است. نرده روی دیوار شاخ گوزنی به دلیل بازدارندگی که دارد، و همچنین آسیب پذیری بالایی که به همراه دارد، به هیچ مهاجمی اجازه عبور نمی دهد. امنیت نرده شاخ گوزنی در بالاترین سطح ممکن در نظر گرفته شده است.

نرده حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی قیمت در تهران

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس