صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ آهنی شاخ گوزنی یعنی راهی به سوی آسایش

اگر به دنبال امنیت و آسایش می گردید می توانید نرده دیوار شاخ گوزنی را انتخاب کنید. برای اینکه حفاظ آهنی شاخ گوزنی را برای دیوار خانه خود انتخاب کنید در واقع در جنگ بین سارقین، شما برنده می شوید.

ایمن ترین حفاظ دیوار حیاط

 

حفاظ شاخ گوزنی امنیت و زیبایی را با هم به همراه دارد. در واقع در صورتی که نرده دیوار شاخ گوزنی را انتخاب کرده اید، باید بدانید که زیبایی نمای ساختمان بسیار افزایش می یابد. زیرا این طرح از مدل های شاخ گوزنی بهره می گیرد.

قیمت نرده دیوار مدل شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی که در ایران سازه تولید می شود، بسیار با کیفیت است. در واقع قیمت حفاظ شاخ گوزنی براساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود. بنابراین شما می توانید با خرید خود امنیت را به خانه بیاورید. زیرا این مدل شاخ گوزنی نه قابل برش و نه قابل خم شدن است.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

 

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

 

نتیجه گیری از خرید نرده دیوار شاخ گوزنی

نرده دیوار شاخ گوزنی سه ویژگی مهم را با خود به همراه دارد. یکی از این ویژگی ها این است که امنیت بالایی را دارد. زیرا تراکم قابل قبولی دارد. همچنین زیبایی این نرده نیز بسیار چشم نواز است. رنگ های الکترواستاتیک و پودری نیز برای افزایش ماندگاری این نرده به کار می رود. برای تماس می توانید با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی قیمت در تهران

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس