صنایع فلزی ایران سازه

محافظ فلزی شاخ گوزنی دیوار امنیت را به شما هدیه می دهد.

در صورتی که نرده آهنی شاخ گوزنی روی دیوار خانه شما نصب شود، آنگاه سارقین دیگر جرات ورود به خانه را ندارند زیرا می دانند که در لابه لای میلگردهای در هم تنیده شده نرده شاخ گوزنی گیر می افتند. بنابراین با وجود حفاظ آهنی دیوار شاخ گوزنی دیگر از بابت امنیت خانه خیالتان راحت باشد. در واقع نه تنها امنیت و حفاظت از ساختمان شما با نرده شاخ گوزنی تامین می شود، بلکه این محافظ فلزی با طرح زیبایی که دارد نمای خانه را زیباتر از قبل می کند.

ایمن ترین حفاظ دیوار حیاط

 

تراکم و ارتفاع حفاظ فلزی شاخ گوزنی که در ایران سازه تولید می شود بسته به شرایط درب و دیوار و نظر و سلیقه شما دارد. البته نظر کارشناسان ما در ایران سازه نیز در انتخاب تراکم نرده اهمیت دارد.

قیمت حفاظ فلزی روی دیوار طرح شاخ گوزنی

یکی از بهترین نرده دیوار که در ایران سازه ساخته می شود، حفاظ شاخ گوزنی می باشد، از ان جایی که نرده دیوار طرح شاخ گوزنی ایران سازه براساس قیمت و نرخ اتحادیه تعیین می شود از این رو شما می توانید با خیال راحت این حفاظ را از این شرکت خریداری کنید. قیمت هر متر نرده شاخ گوزنی در ایران سازه به صورت به روز در سایت قید شده است. البته شما می توانید با تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 نیز از قیمت به روز آگاه شوید.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

 

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ آهنی روی دیوار شاخ گوزنی

با توجه به اینکه نرده آهنی دیوار شاخ گوزنی که در ایران سازه تولید می شود، از کیفیت خوبی برخوردار است، از این رو می تواند سالیان زیادی مهمان خانه های شما باشد. همچنین ضریب امنیتی بالایی دارد و قیمت آن هم که براساس اتحادیه تعیین می شود و برای مشتری به صرفه تمام می شود. از این رو برای اینکه نرده دیوار شاخ گوزنی را برای ساختمان خود داشته باشید می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی قیمت در تهران

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس