صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ شاخ گوزنی امنیت را فریاد می زند.

از آن جایی که احتیاط شرط عقل است بنابراین امن کردن دیوار خانه با نرده حفاظ شاخ گوزنی نیز از دیگر مواردی بوده که برای آسایش خود باید انجام داد. اما چرا نرده حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی؟ زیرا این نرده در سال های اخیر یکی از بهترین و پرفروش ترین نرده دیوار بوده است. *در ایران سازه حفاظ مدرن دیوار و حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی قیمت های مناسبی دارد. *

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تهران: از آن جایی که قیمت برای خرید از فاکتورهای مهم می باشد. بنابراین توجه به هزینه و قیمت حفاظ شاخ گوزنی در ایران سازه نیز برای رضایت کاربران بسیار مقرون به صرفه می باشد.

حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

به جرات می توان گفت که حفاظ لیلیوم با تراکم بالا بهترین و غیر قابل نفوذ ترین حفاظ روی دیوار است . زیبایی، کیفیت و امنیت نرده حفاظ شاخ گوزنی در ایران سازه تضمین شده است زیرا: 1. تکنسین های ماهر و با تجربه میلگردها را در اندازه های درست و مناسب برش می دهند. 2. رنگ های الکترواستاتیک کوره ای سبب حفظ و ماندگاری رنگ نرده ها می شود. 3. تراکم نرده شاخ گوزنی با توجه شماره های مختلف میلگرد تعیین می شود. 4. مشاوره رایگان و ارسال سفارش به سراسر کشور از دیگر مزایای ایران سازه می باشد.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

 

حفاظ شاخ گوزنی پرتراکم

قیمت نرده شاخ گوزنی براساس عواملی همچون تراکم ، ضخامت میلگردها ، ارتفاع ، نوع رنگ و ... تعیین می شود. با توجه به اینکه هر چه میلگرد به کار رفته در این نوع بیشتر باشد ، قیمت نیز تحت تاثیر قرار می گیرد و همچنین امنیت نیر بیشتر می شود، زیرا نفوذ را به حداقل می رساند.

حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی قیمت

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس