صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ سرنیزه یعنی سادگی و امنیت

جداول قیمت حفاظ شاخ گوزنی

انواع حفاظ شاخ گوزنی

 

جدول قیمت حفاظ انتخابی

اینترنت شما ضعیف است و لازم است برای رفرش شدن صفحه و مشاهده لیست قیمت بروی لینک زیر کلیک کنید

ممکن است این اتفاق چند بار رخ دهد هر بار کلیک کنید

 👇

 

عکس حفاظ انتخابی

 

تلفیق امنیت و سادگی را در نرده سرنیزه می توانید مشاهده کنید. اگر کمی به اطراف خود نگاه کنید، این حفاظ آهنی ساده را در اکثر خانه ها مشاهده میکنید. نرده حفاظ سرنیزه یکی از قدیمی ترین محافظ های به کار رفته در دیوار خانه ها است. از این رو با توجه به اینکه سادگی و زیبایی و همچنین امنیت قابل قبولی به همراه داشت، تا امروزه یار امنیت خانه ها بوده است.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

نرده سرنیزه در طرح های مختلف ، یک طرفه، دو طرفه و سه طرفه ساخت و تولید می شود. با توجه به سلیقه و همچنین بودجه خود بهتر است یکی از این نوع نرده ها را برای خود اختیار کنید.

پرچم دار نرده های روی دیوار نرده سرنیزه است.

با توجه به اینکه طرح های مختلفی از نرده روی دیوار از جمله نرده شاخ گوزنی ، نرده لیلیومی ، نرده نیزار ، نرده سرنیزه و نرده بوته ای و نخل مرداب در ایران سازه تولید و نصب می شود. اما باز هم نرده سرنیزه خواهان و مشتری دارد.

نرده حفاظ باغ سرنیزه

 

قیمت حفاظ سرنیزه ایستاده

 

نتیجه گیری از خرید نرده سرنیزه روی دیوار

نرده سرنیزه نسبت به سایر حفاظ های آهنی جدید، از امنیت کمتری برخوردار است اما هزینه و قیمت نهایی آن پایین تر و کمتر است. از این رو برای بودجه های با قیمت کم، این نوع نرده پیشنهاد می شود. با توجه به اینکه ایران سازه تولید کننده انواع نرده روی دیوار است و سابقه ای درخشان در تولید و نصب محافظ با کیفیت و زیبا و قیمت مناسب دارد از این رو کافیست با شمار 09127716460 تماس بگیرید تا مشاوره و بازدید رایگان و همچنین کاتالوگ در اختیار شما قرار گیرد.

نرده حفاظ باغ سرنیزه ایستاده

 

قیمت حفاظ نرده سرنیزه آبشاری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس