صنایع فلزی ایران سازه

قیمت حفاظ سرنیزه ساختمان

با توجه به اینکه امنیت ساختمان باید به اندازه کافی تعیین شود. از این رو ارزان خریدن و بی کیفیت خریدن را پیشنهاد نمی کنیم. همچنین گران خریدن نیز به منزله ایمنی و کیفیت بالا نیست. در ایران سازه با توجه به اینکه قیمت نرده حفاظ سرنیزه براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود، از این رو دیگر نگران هزینه های زیاد و گزاف نباشید.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

نرده حفاظ بالای دیوار سرنیزه با توجه به قدمتی که دارد، از قیمت مناسب تری نسبت به سایر حفاظ روی دیوار یعنی نرده شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ سرنیزه ، حفاظ نیزار و حفاظ نخل مرداب برخوردار است. از این رو برای اینکه بتوانید نرده مناسب با شرایط ساختمان خود انتخاب کنید کافیست با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید. کارشناسان ما در ایران سازه منتظر صدای گرم شما برای مشاوره رایگان هستند.

انواع نرده سرنیزه روی دیوار

حفاظ روی دیوار طرح سرنیزه یکی از قدیمی ترین نرده ها می باشد. با توجه به اینکه در اکثر خانه ها می توانید این نوع حفاظ را مشاهده کنید، اما این نرده نیز انواع مختلفی دارد. برای مثال نرده دیوار سرنیزه یک طرفه یا دوطرفه و همچینن سه طرفه که یعنی سرنیزه ها در کدام طرف موجود می باشند.

نرده حفاظ باغ سرنیزه

 

قیمت حفاظ سرنیزه ایستاده

 

کیفیت نرده سرنیزه

کیفیت و استحکام حفاظ دیوار از جمله فاکتورهای مهمی است که باید در انتخاب حفاظ توجه کرد. ایمنی یک ساختمان تنها به تراکم و مدل آن بستگی ندارد. بلکه میلگردهای به کار رفته در ساخت حفاظ سرنیزه باید از استحکام و کیفیت مرغوبی برخوردار باشد. در ایران سازه کیفیت میلگردها و رنگ آن ها با مواد مرغوب تهیه می شود. برای برخورداری از خدمات ساخت و نصب محصولات فلزی ایران سازه کافیست با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ سرنیزه ایستاده

 

قیمت حفاظ نرده سرنیزه آبشاری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس