صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ دیوار سرنیزه شما را بار دیگر با امنیت آشنا می کند.

از قدیمی ترین حفاظ ساختمان می توان نرده دیوار سرنیزه را نام برد. محافظ سرنیزه دیوار ساختمان امنیت ساختمان شما را افزایش می دهد. بنابراین برای داشتن نرده سرنیزه ایمن کافیست با یکی از کارشناسان ما در ایران سازه با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

حفاظ سرنیزه ایستاده یک طرفه و یا نرده سرنیزه دوطرفه و همچنین محافظ سرنیزه دوطرفه در ایران سازه برای امنیت بیشتر تولید می شود.

قیمت نرده دیوار سرنیزه ساختمان

نرده سرنیزه از قدیمی ترین حفاظ روی دیوار است. بنابراین نسبت به سایر حفاظ ها قیمت کمتری نیز دارد . تراکم و ارتفاع نرده سرنیزه روی قیمت موثر است. انواع محافظ دیواری نرده سرنیزه تنها محصول ساخته شده در ایران سازه نیست. انواع نرده دیوار مانند حفاظ سرنیزه ، نرده نیزار ، نرده شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ لیلیوم و نخل مرداب نیز در ایران سازه ساخته و نصب می شود. تراکم حفاظ سرنیزه در ایران سازه نرده سرنیزه ساختمان راه را برای امنیت تسهیل می کند. از آن جایی که قیمت حفاظ سرنیزه در ایران سازه بسیار مناسب است. می توانید تراکم های دلخواه را برای این نرده انتخاب کنید. رنگ های کوره ای یا الکترواستاتیک جوشکاری co2 مشاوره وبازدید رایگان پذیرش سفارش از سراسر کشور رنگ های جذاب و براق ارسال کاتالوگ برای دیدن نمونه کار های موفق برای تماس کافیست با شماره تلفن 09127716460 در ایران سازه تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ سرنیزه

 

قیمت حفاظ سرنیزه ایستاده

 

لیست قیمت حفاظ سرنیزه ای ایستاده

لیست قیمت سرنیزه حفاظ در ایران سازه براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود. از این رو برای برخورداری از نرده نیزار مناسب کافیست با کارشناس فروش ایران سازه تماس بگیرید و هم قیمت را به صورت به روز دریافت کنید. با مراجعه به سایت می توانید نیز قیمت نرده سرنیزه دیوار را مشاهده کنید. پیشنهاد خوب ایران سازه برای خرید نرده دیوار سرنیزه ایران سازه به شما پیشنهادات خوبی برای خرید نرده دیوار سرنیزه می دهد. قیمت حفاظ سرنیزه ای و نحوه ساخت حفاظ سرنیزه ای در ایران سازه به گونه ای است که شما هم کیفیت بالایی را دریافت می کنید و هم قیمت مناسبی می پردازید. همچنین مشاوره و بازدید رایگان و پذیرش سفارش از سراسر کشور دیگر مزیت استفاده از حفاظ دیوار سرنیزه در ایران سازه است. برای تماس کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ سرنیزه ایستاده

 

قیمت حفاظ نرده سرنیزه آبشاری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس