صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ سرنیزه ایستاده همچون سرو ایستادگی می کند.

نرده محافظ دیوار سرنیزه نقش نگهبانی را دارد که از امنیت ساختمان شما محافظت می کند. محافظ دیوار سرنیزه زیبایی بسیاری دارد زیرا سادگی و زیبایی را در خود عجین کرده است.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

حفاظ سرنیزه ای به صورت یک طرفه و یا اینکه دو طرفه و در برخی موارد سه طرفه ساخت و تولید می شود. نرده سرنیزه برای حفاظ کشی دیوار ساختمان ویلا یا آپارتمان و اداره ها به کار می رود.

دوستی با قدیمی ترین نوع حفاظ دیوار سرنیزه

حفاظ سرنیزه محافظی ایمن بوده که سبب افزایش امنیت ساختمان می شود. در عین حال طرح ساده ای دارد. از قدیم الایام از نرده برای دیوار خانه استفاده می شد. امروزه نیز مشتریان بسیار به دنبال چنین نرده دیوار ساده ای هستند.

نرده حفاظ باغ سرنیزه

 

قیمت حفاظ سرنیزه ایستاده

 

لیست قیمت حفاظ سرنیزه ای ایستاده

لیست قیمت سرنیزه حفاظ در ایران سازه براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود. از این رو برای برخورداری از نرده نیزار مناسب کافیست با کارشناس فروش ایران سازه تماس بگیرید و هم قیمت را به صورت به روز دریافت کنید. با مراجعه به سایت می توانید نیز قیمت نرده سرنیزه دیوار را مشاهده کنید. پیشنهاد خوب ایران سازه برای خرید نرده دیوار سرنیزه ایران سازه به شما پیشنهادات خوبی برای خرید نرده دیوار سرنیزه می دهد. قیمت حفاظ سرنیزه ای و نحوه ساخت حفاظ سرنیزه ای در ایران سازه به گونه ای است که شما هم کیفیت بالایی را دریافت می کنید و هم قیمت مناسبی می پردازید. همچنین مشاوره و بازدید رایگان و پذیرش سفارش از سراسر کشور دیگر مزیت استفاده از حفاظ دیوار سرنیزه در ایران سازه است. برای تماس کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ سرنیزه ایستاده

 

قیمت حفاظ نرده سرنیزه آبشاری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس