صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ دیوار سرنیزه همچون سروی ستبر روی دیوار خانه رخ نمایی می کند.

نرده دیواری یا حصار فلزی بالای دیوار مدل سرنیزه برای افزایش ایمنی ساختمان شما است. محافظ دیواری سرنیزه در نقش سروی است که روی دیوار برای امنیت ساختمان می جنگد.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

محافظ بالای دیوار مدل سرنیزه سبب افزایش ایمنی ساختمان شما می شود. بنایراین با خرید این حفاظ ساده و ارزان امنیت را به خانه دعوت کنید. دیوار ویلا ،دیوار حیاط خانه باغ و فضای باز برای داشتن ایمنی باید از یکی از جدیدترین حفاظ ها استفاده کنند.

لیست قیمت نرده حفاظ سرنیزه

نرده سرنیزه روی ساختمان با توجه به تراکم و وزن قیمت می گیرد. البته هزینه ها توسط نهادهای نظارتی و اتحادیه تعیین می شود. از این رو دیگر نگران هزینه های سربه فلک کشیده در سایر شرکت ها نباشید. لیست قیمت نرده سرنیزه در ایران سازه در سایت ذکر شده است البته شما می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس گرفته و اطلاعات در مورد قیمت را نیز کسب کنید.

نرده حفاظ باغ سرنیزه

 

قیمت حفاظ سرنیزه ایستاده

 

خرید حفاظ نرده سرنیزه برای دیوار در ایران سازه

حفاظ ساختمان روی دیوار طرح سرنیزه در ایران سازه سبب شده تا شما هم دیوار را ایمن کنید و هم در هزینه ها صرفه جویی کنید و هم اینکه کیفیت قابل قبولی را خریداری نمایید. بنابراین با یک تیر سه نشان زده اید! از ویژگی های تمام محصولات فلزی ساخته شده می توان این موارد را نام برد. نرده دیواری سرنیزه ساختمان فقط یکی از محصولات شرکت خوش آوازه ایران سازه است. انواع نرده نیزار ، حفاظ سرنیزه ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ روی دیوار بوته ای ، حفاظ نخل مرداب و شاخ گوزنی و همچنین درب حیاط و آکاردئونی و نرده حفاظ پنجره نیز در این شرکت با قیمت مناسب و طرح های شکیل و محصور کننده ساخته می شود. انواع حفاظ دیوار در ایران سازه نرده سرنیزه یکی از پرفروش ترین حفاظ های روی دیوار است زیرا هم طرح ساده ای داشته و هم قیمت مناسبی دارد. برای خرید از تولید کننده حفاظ نرده دیوار ایران سازه کافیست با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ سرنیزه ایستاده

 

قیمت حفاظ نرده سرنیزه آبشاری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس