صنایع فلزی ایران سازه

نرده سرنیزه دیوار با انواع تراکم مختلف در ایران سازه

حفاظ روی دیوار سرنیزه ایستاده یا آبشاری سبب افزایش امنیت خانه شما می شود و هیچ جنبده ای از طریق دیوار نمی تواند وارد حیاط شود. سارقان فرصت طلب با وجود حفاظ سرنیزه دیگر راهی برای ورود به حیاط و سرقت ندارند.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

خانه را باید ایمن کرد. دیوار ساختمان را با نرده دیوار طرح سرنیزه ایمن کرده و آرامش را برای اعضای خانه بخرید. ویلا یا آپارتمان شما با کمک نرده روی دیوار سرنیزه ایمن می شود.

نرده سرنیزه در نبرد با سارقان همیشه پیروز میدان است.

حفاظ دیوار سرنیزه از سرنیزه های تیز ایده گرفته است. این نوع نرده دیواری سبب شده تا سارقان به خود اجازه عبور را ندهند زیرا میلگردها در این نوع طرح به گونه ای در کنار یکدیگر شکل گرفته اند که دیگر نمی توان از آن عبور کرد.

نرده حفاظ باغ سرنیزه

 

قیمت حفاظ سرنیزه ایستاده

 

قیمت حفاظ سرنیزه دیوار در ایران سازه

در ایران سازه انواع محصولات برای حفاظ ساختمان از جمله حفاظ دیوار در طرح نرده شاخ گوزنی ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای ، حفاظ سرنیزه ، حفاظ نیزار و حفاظ نخل مرداب و همچنین حفاظ پنجره و درب آکاردئونی و درب ویلایی نیز در این شرکت تولید و به سراسر کشور ارسال می شود. نتیجه گیری از حفاظ سرنیزه دیوار ساختمان در ایران سازه قیمت حفاظ سرنیزه برای ویلا یا ساختمان سبب شده است تا مشتریان بسیاری از این نوع نرده برای حفاظت از دیوار خانه استفاده کنند. قیمت محصولات در ایران سازه و خصوصا نرده سرنیزه بسیار مناسب است. کیفیت حفاظ یا حصار آهنی روی دیوار طرح سرنیزه در ایران سازه به گونه ای است که برش و خم داده نمی شود. همچنین باید توجه کنید که جوشکاری براساس گاز CO2 انجام می شود. و به همین دلیل جوشکاری تمیز و ظریف انجام می شود.

نرده حفاظ باغ سرنیزه ایستاده

 

قیمت حفاظ نرده سرنیزه آبشاری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس