صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ سرنیزه با بهترین قیمت و با کیفیت ترین متریال

حفاظ سرنیزه یک حفاظ کلاسیک است که از نمونه های موفق برای امنیت به خانه ها به شمار می رفت. امروزه حفاظ های متنوعی جایگزین این نرده حفاظ شده اند. شاید فکر کنید که این حفاظ دیگر قدیمی شده و مورد استفاده قرار نمی گیرید. اما ساختمان های زیادی هنوز از این حفاظ برای برقراری امنیت ساختمان از این حفاظ استفاده می کنند.

ایمن ترین حفاظ دیوار طرح سرنیزه با قیمت مناسب

 

بسیاری از مراکز تولید حفاظ این نرده حفاظ را در طرح های مدرن ارائه داده تا برای برقراری امنیت مناسب باشند. حفاظ سرنیزه یک طرفه، دوطرفه یا سه طرفه ازانواع حفاظهای تولید شده در شرکت های معتبر با استحکام کافی و امنیت بالا است. طول هر شاخه این حفاظ ها، حداقل 2 متر است. نوع سرنیزه این مدل حفاظ ها، پرسی است. نسبت به دیگر حفاظ ها، حفاظ سرنیزه ای امنیت پایین تری دارد.

قیمت نرده حفاظ سرنیزه

نرده حفاظ سرنیزه یکی از بهترین حفاظ ها از نظ قیمتی است که برای دیوار کشی و حصار کشی باغ ها زیاد استفاده می شود. از این حفاظ هم برای برقراری امنیت برای ساختمان های تجاری و هم برای برقرای امنیت برای ساختمان های مسکونی زیاد استفاده می شود. قیمت این حفاظ نسبت به سایر حفاظ ها پایین تر است. به صورت کلی قیمت حفاظ براساس ارتفاع، تراکم و ابعاد آن تعیین می شود. در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و از این رو قیمت مناسبی دارند.

نرده حفاظ برای باغ سرنیزه قیمت ارازن

 

قیمت حفاظ سرنیزه آبشاری  در تهران

 

حفاظ سرنیزه با قیمت ارزان

در زمان های قدیمی در میادین نبرد، از نرده سرنیزه به عنوان وسیله دفاعی استفاده می کردند. امروزه نیز از سرنیزه الهام برای امنیت استفاده می شود. نرده سرنیزه یک حفاظ کلاسیک است که راه را بر سارقین می بندد و امنیت خانه ها را سبب می شود. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

نرده حفاظ دیوار باغ سرنیزه با قیمت مناسب

 

قیمت حفاظ نرده سرنیزه ارزان 1401

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس