صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ دیوار سرنیزه با قیمت بسیار عالی و ارزان در شرکت آراد حفاظ

حفاظ سرنیزه روی دیوار راهکاری برای افزایش امنیت ساختمان و منازل شما است. با طرح سرنیزه دیگر سارقان به خود اجازه ورود نمی دهند زیرا تیرهای این حفاظ روی دیوار باغ، خانه یا ویلا و آپارتمان بر نقشه های شوم آنان فرو می رود. حفاظ روی دیوار سرنیزه آبشاری راهی است برای پیشروی به سمت دریایی بی نهایت امنیت!ایران سازه موجود است. با توجه به اینکه این حفاظ دیوار ساختمان قدمتی دیرینه دارد، اما باز هم مشتریانی هستند که برای امنیت ساختمان خود از این طرح نرده استفاده می کنند.

ایمن ترین حفاظ دیوار طرح سرنیزه با قیمت مناسب

 

نرده روی دیوار سرنیزه آبشاری، خواهان امنیت ساختمان است. حفاظ روی دیوار طرح سرنیزه ایستاده یکی از طرح های قدیمی برای ساخت نرده روی دیوار است. این طرح که از نیزه های جنگی ایده گرفته شده است. به صورت سرنیزه روی دیوار نصب می شود.

قیمت نرده حفاظ سرنیزه یا نیزه ای

قیمت نرده حفاظ سرنیزه طرح ایستاده یا آبشاری در ایران سازه با توجه به تعرفه های نهادهای نظارتی تعیین می شود. از آن جایی که قیمت حفاظ و نرده روی دیوار در شرکت مشخص و معلوم می باشد لیست قیمت حفاظ آهنی سرنیزه در این سایت به صورت به روز قرار دارد.

نرده حفاظ برای باغ سرنیزه قیمت ارازن

 

قیمت حفاظ سرنیزه آبشاری  در تهران

 

نتیجه گیری از خرید نرده دیوار سرنیزه

کیفیت نرده آهنی یا گارد یا حصار فلزی روی دیوار به طرح سرنیزه در ایران سازه مثال زدنی است. زیرا از رنگ های با کیفیت الکترواستاتیک در این شرکت برای رنگ آمیزی استفاده می شود. همچنین برشکاری های منظم و ظریف نیز توسط تکنسین حرفه ای صورت می پذیرد. ارسال و پذیرش سفارش در سراسر کشور، بازدید و مشاوره رایگان نیز از دیگر مزایای استفاده از خدمات ایران سازه است. برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 09127716460 تماس حاصل کنید. نرده سرنیزه یکی از پرفروش ترین حفاظ های روی دیوار است زیرا هم طرح ساده ای داشته و هم قیمت مناسبی دارد. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

نرده حفاظ دیوار باغ سرنیزه با قیمت مناسب

 

قیمت حفاظ نرده سرنیزه ارزان 1401

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس