صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ سرنیزه امنیت را برای ساختمان شما هدیه می دهد.

از آن جایی که امنیت و آرامش خاطر رکن های مهم برای داشتن یک زندگی آرام است. بنابراین با امن ساختن خانه خود از نیت های پلید سارقان، آرامش را برای خود بخرید. نرده حفاظ سرنیزه یکی از نرده آهنی روی دیوار است که برای جلوگیری از ورود افراد روی دیوار نصب می شود.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

دور تا دور ساختمان، ویلا، باغ یا خانه باغ و سایر ساختمان ها با نرده حفاظ سرنیزه ایستاده یا آبشاری می تواند حفاظ بندی شود. از این رو دیگر نگران ورود غیرمجاز نباشید. با توجه به قدمت دیرینه نرده روی دیوار طرح سرنیزه می توان نتیجه گرفت که این حصار اولین حصار یا گارد آهنی دیوار خانه و منازل بوده است.

حفاظ روی دیوار سرنیزه راهی برای خرید آرامش است.

دست در دست هم دهید به مهر، خانه خود را کنید ایمن! با توجه به این که امروزه تعداد سارقین افزایش یافته است، شما باید جنبه ها و ضریب امنیتی ساختمان خود را بالا ببرید. یکی از راهکارهای اساسی استفاده از حفاظ سرنیزه با کیفیت است که به راحتی قابل بریدن و یا نفوذ نباشد.

نرده حفاظ باغ سرنیزه

 

قیمت حفاظ سرنیزه ایستاده

 

قیمت نرده روی دیوار سرنیزه

حفاظ سرنیزه یکی از قدیمی ترین نرده ها و ساده ترین حفاظ روی دیوار است. بنابراین نسبت به سایر حصار های روی دیوار قیمت مناسب تر و بهینه تری نیز دارد. از آن جایی که تمامی قیمت های نرده روی دیوار با توجه به نهادهای نظارتی و نرخ اتحادیه تعیین می شود پس دیگر نگران هزینه های گزاف سایر شرکت های خدماتی نباشید. ایران سازه با سال ها تجربه در زمینه تولید انواع حفاظ روی دیوار حیاط بهترین و مناسب ترین نرده آهنی دیوار را برای شما آماده می کند. نتیجه گیری از حفاظ دیواری سرنیزه در ایران سازه 1. رنگ های با کیفیت الکترواستاتیک 2. پذیرش و ارسال سفارش سراسر کشور 3. بازدید و مشاوره رایگان 4. جوشکاری با co2 5. تکنسین های حرفه ای 6. پاسخگویی سریع و 24 ساعته 7. برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 09127716460 ایران سازه تماس حاصل کنید.

نرده حفاظ باغ سرنیزه ایستاده

 

قیمت حفاظ نرده سرنیزه آبشاری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس