صنایع فلزی ایران سازه

قیمت سرنیزه فرفورژه با طراحی بی نظیر

از جمله قدیمی ترین حفاظ روی دیوار، حفاظ سرنیزه آهنی است که قدمتی دیرینه دارد و از قدیم الایام تاکنون نقش نگهبان را روی دیوار خانه و ویلا یا آپارتمان و ویلاباغ اجرا می کرده است. ساختار حفاظ سرنیزه ای به این گونه است که از کنار هم قرار گرفتن تعدادی میلگرد 4پهلو پروفیل یا لوله به صورت موازی مو عمودی تشکیل شده است. این نوع ساختار ساده ترین ساختار برای نرده حفاظ دیوار است.

ایمن ترین حفاظ دیوار طرح سرنیزه با قیمت مناسب

 

مزیت حفاظ سرنیزه دیوار چیست؟ ارتفاع بلند حفاظ نیزه ای از مزیت های آن است که مانعی برای ورود سارقین است. قیمت مناسب ان نیز از دیگر فاکتورهای مهم برای خرید است

انواع حفاظ سرنیزه ای از نظر نوک

1. سرنیزه فرفورژه 2. سرنیزه با نوک هایی که با زاویه 45 درجه خم می شوند. 3. سرنیزه هلالی به صورت رو پایین

نرده حفاظ برای باغ سرنیزه قیمت ارازن

 

قیمت حفاظ سرنیزه آبشاری  در تهران

 

انواع حفاظ سرنیزه ای از نظر مدل

• تک نیزه آبشاری تنها یک سر نیزه عمودی دارد که جهت آن به سمت بالا است. • دونیزه آبشاری از دو ردیف نیزه که به دو سمت مختلف خمیده شده اند. • سه نیزه آبشاری از سه ردیف نیزه یعنی علاوه بر تک نیزه رو به بالا، دو نیزه نوع دوم در جهت های مختلف دارد.

 

لیست قیمت حفاظ سرنیزه آهنی

تاثیر انواع حفاظ ها بر امنیت بسیار مهم است. البته که قیمت حفاظ نیز از دیگر فاکتورهای مهم در هنگام خرید است. براساس اندازه و ابعاد قیمت حفاظ سرنیزه ای تعیین می شود. نرده حفاظ در ارتفاع های 100- 150-200 سانتی متری تولید می شود. البته ارتفاع 80-90 متر هم داریم. بهترین ارتفاع برای حفاظ سرنیزه ای 150 سانتی متر است که بازدارندگی شدیدی دارد. براساس کیفیت و متریال به کار رفته و نوع جوشکاری نیز قیمت حفاظ تعیین می شود که در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ مصوب اتحادیه و با قیمت مناسب تولید اجرا و نصب می شود. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

نرده حفاظ دیوار باغ سرنیزه با قیمت مناسب

 

قیمت حفاظ نرده سرنیزه ارزان 1401

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس