صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ سرنیزه آبشاری ارزان

نرده حفاظ سرنیزه یکی از قدیمی ترین نوع نرده حفاظ سرنیزه روی دیوار می باشد. با توجه به اینکه این نوع نرده حفاظ سرنیزه سبب می شود تا ارتفاع دیوارهای کوتاه افزایش یابد و عبور افراد را غیر ممکن سازد.

ایمن ترین حفاظ دیوار طرح سرنیزه

 

نرده سرنیزه در نبرد با سارقان همیشه پیروز میدان است. حفاظ دیوار سرنیزه از سرنیزه های تیز ایده گرفته است. این نوع نرده دیواری سبب شده تا سارقان به خود اجازه عبور را ندهند زیرا میلگردها در این نوع طرح به گونه ای در کنار یکدیگر شکل گرفته اند که دیگر نمی توان از آن عبور کرد.

قیمت نرده حفاظ سرنیزه یا نیزه ای

فاظ سرنیزه یکی از قدیمی ترین نرده ها و ساده ترین حفاظ روی دیوار است. بنابراین نسبت به سایر حصار های روی دیوار قیمت مناسب تر و بهینه تری نیز دارد. از آن جایی که تمامی قیمت های نرده روی دیوار با توجه به نهادهای نظارتی و نرخ اتحادیه تعیین می شود پس دیگر نگران هزینه های گزاف سایر شرکت های خدماتی نباشید. ایران سازه با سال ها تجربه در زمینه تولید انواع حفاظ روی دیوار حیاط بهترین و مناسب ترین نرده آهنی دیوار را برای شما آماده می کند.

نرده حفاظ برای باغ سرنیزه

 

قیمت حفاظ سرنیزه آبشاری

 

نتیجه گیری از خرید نرده دیوار سرنیزه

نتیجه گیری از حفاظ دیواری سرنیزه در ایران سازه 1. رنگ های با کیفیت الکترواستاتیک 2. پذیرش و ارسال سفارش سراسر کشور 3. بازدید و مشاوره رایگان 4. جوشکاری با co2 5. تکنسین های حرفه ای 6. پاسخگویی سریع و 24 ساعته 7. برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 09127716460 ایران سازه تماس حاصل کنید.

نرده حفاظ دیوار باغ سرنیزه

 

قیمت حفاظ نرده سرنیزه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس