صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ سرنیزه آبشاری ارزان

یکی از نرده دیوار هایی که برای امنیت ساختمان بسیار پرفروش است، حفاظ سرنیزه ای خم است. این نرده دیوار از قدیمی ترین حفاظ های دیوار به شمار می رود و برای حفاظت از ساختمان حرف اول را می زند. زیرا هم قدیمی بوده و هم اینکه در انواع مختلف تولید می شود.

ایمن ترین حفاظ دیوار طرح سرنیزه

 

نرده دیوار سرنیزه به شکل های متنوع روی دیوار ویلا یا باغ مشاهده می شود. این نرده دیوار که به حفاظ نیزه آبشاری نیز معروف است به صورت میلگردهای نوک تیز روی دیوار نصب می شود و امنیت قابل قبولی دارد. میزان تراکم و ارتفاع و حتی دو طرفه یا یک طرفه بودن سرخم نرده، همگی روی افزایش ایمنی حفاظ اثر گذار است.

قیمت نرده حفاظ سرنیزه یا نیزه ای

نرده دیوار سرنیزه در مدل هایی مختلفی از جمله حفاظ سرنیزه دو طرفه، سه طرفه و یک طرفه است. مطمئنا نرده دیوار سرنیزه دوطرفه امنیت بیشتری دارد و قیمت آن کمی نسبت به نوع یک طرفه بیشتر است. در صنایع فلزی ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود و شما می توانید با قیمت مناسب نرده آهنی سرنیزه را انتخاب کنید. تراکم و ارتفاع حفاظ نیزه آبشاری نی روی قیمت نرده اثرگذار است.

نرده حفاظ برای باغ سرنیزه

 

قیمت حفاظ سرنیزه آبشاری

 

نتیجه گیری از خرید نرده دیوار سرنیزه

حفاظ دیوار سرنیزه یکی از بهترین های ساختمان است. زیرا هم سادگی و هم امنیت و هم قیمت مناسبی دارد. از این رو شما با خیال راحت می توانید این حفاظ را برای ویلا یا آپارتمان خود خریداری کنید. برای تماس با کارشناس فروش و بازدید و مشاوره رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ دیوار باغ سرنیزه

 

قیمت حفاظ نرده سرنیزه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس