صنایع فلزی ایران سازه

نرده روی دیوار سرنیزه کلاسیک ترین حفاظ دیوار

یکی از قدیمی ترین نرده هایی که برای دیوار خانه نصب می شود، نرده حفاظ سرنیزه است. این مدل از قدیم الایام نقش خطیر حفاظت را برعهده داشته است. در نظر داشته باشید که این حفاظ از مهمترین نرده هایی بوده که از زمان قدیم تا کنون ازخانه ها حفاظت کرده است.

ایمن ترین حفاظ دیوار طرح سرنیزه

 

نرده سرنیزه برای اینکه در میدان رقابت سایر نرده حفاظ های شیک و مدرن امروزی عقب نماند. طرح و مدل خود را به صورت حفاظ یک طرفه، دوطرفه، سه طرفه ارائه داده است. هر چه تعداد نوک پیکان های نرده سرنیزه بیشتر باشد، امنیت نیز افزایش می یابد. نرده سرنیزه مانند سایر حفاظ ها از مدل پرسی می باشد. تنها ویژگی ممتازی که این نرده دارد، سادگی و قمیت مناسب ان است. برای افزایش امنیت باید طرح نرده را کمی پیچیده تر از حالت اول آن سفارش داد.

قیمت حفاظ ایمن نرده سرنیزه روی دیوار خانه

حفاظ سرنیزه یا نرده سرخم نیزه ای به دلیل طرح ساده ای که دارد، مشتریان زیادی دارد. قمیت این حفاظ بسیار مناسب بوده و در واقع ارزان ترین حفاظ می باشد. قیمت ساخت این حفاظ مانند سایر نرده دیوارهایی که در ایران سازه تولید می شود از نرخ اتحادیه پیروی می کند.

نرده حفاظ برای باغ سرنیزه

 

قیمت حفاظ سرنیزه آبشاری

 

نتیجه گیری از خرید نرده دیوار سرنیزه به صورت اینترنتی

نرده روی دیوار نقش مهمی در حفاظت از خانه های شما برعهده دارد. برای اینکه راه را بر سارقین ببنیدید کافیست حفاظ ایمن سرنیزه را برای خانه خود داشته باشید. قیمت ارزان و طرح ساده ان سبب جذب مشتریان زیادی شده است. برای مشاوره و بازدید رایگان و پذیرش سفارش از سراسر کشور با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ دیوار باغ سرنیزه

 

قیمت حفاظ نرده سرنیزه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس