صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ سرنیزه ، همچون نیزه های تیز به جنگ سارقین می رود.

نرده حفاظ سرنیزه یکی از قدیمی ترین نوع نرده حفاظ سرنیزه روی دیوار می باشد. با توجه به اینکه این نوع نرده حفاظ سرنیزه سبب می شود تا ارتفاع دیوارهای کوتاه افزایش یابد و عبور افراد را غیر ممکن سازد.

ایمن ترین حفاظ دیوار طرح سرنیزه

 

حفاظ دیوار شیک و با کیفیت برای دیوار خانه شما نرده حفاظ سرنیزه می باشد. زیرا هم امنیت قابل قبولی دارد و هم اینکه در آراد حفاظ این نوع نرده دیوار باغ با کیفیت دو چندان بالایی ساخت و عرضه میشود.

قیمت مناسب نرده حفاظ سرنیزه ای

حفاظ آهنی سرنیزه یکی از بهترین های حفاظ است. ایران سازه که تولید کننده انواع نرده از جمله حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ سرنیزه، حفاظ نیزار، حفاظ نخل مرداب، نرده لیلیومی، نرده بوته ای می باشد، قیمت مناسبی را برای آن ها در نظر گرفته است. قیمت حفاظ در این شرکت براساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود.

نرده حفاظ برای باغ سرنیزه

 

قیمت حفاظ سرنیزه آبشاری

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ روی دیوار سرنیزه

کیفیت حفاظ یا حصار آهنی روی دیوار طرح سرنیزه در ایران سازه به گونه ای است که برش و خم داده نمی شود. همچنین باید توجه کنید که جوشکاری براساس گاز CO2 انجام می شود. و به همین دلیل جوشکاری تمیز و ظریف انجام می شود. نرده سرنیزه یکی از پرفروش ترین حفاظ های روی دیوار است زیرا هم طرح ساده ای داشته و هم قیمت مناسبی دارد. برای خرید از تولید کننده حفاظ نرده دیوار ایران سازه کافیست با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ دیوار باغ سرنیزه

 

قیمت حفاظ نرده سرنیزه

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس