صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ سرنیزه ، همچون نیزه های تیز به جنگ سارقین می رود.

نرده حفاظ سرنیزه یکی از قدیمی ترین نوع نرده حفاظ سرنیزه روی دیوار می باشد. با توجه به اینکه این نوع نرده حفاظ سرنیزه سبب می شود تا ارتفاع دیوارهای کوتاه افزایش یابد و عبور افراد را غیر ممکن سازد.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

سرنیزه حفاظ دیوار حفاظ سرنیزه به صورت یک طرفه، دوطرفه و سه طرفه در بازار عرضه و تولید می شود. این حفاظ با توجه به اینکه از استجکام بالایی برخوردار است اما ایمنی آن نسبت به سایر حفاظ های طرح جدید کمی پایین تر است. اما به دلیل طرح ساده ای که دارد در دیوار خانه های بسیاری مشاهده می شود. همچنین این نوع حفاظ سرنیزه قیمت مناسب تری نیز نسبت به سایر حفاظ ها دارد.

قیمت حفاظ نرده نیزه ای

حفاظ سرنیزه ای برای افزایش ضریب ایمنی و حفاظت از منازل و باغ ویلاهای شما به کار می رود. این نوع حفاظ نسبت به دیگر نرده های دیواری قیمت مناسب تر و کمتری دارد. لیست قیمت نرده آهنی نیزه ای یا ایستاده در صنایع ایران سازه موجود می باشد. با توجه به اینکه موارد زیر روی قیمت نرده موثر است باید هنگام خرید به آن ها توجه نمود: 1. تعداد میلگردهای به کار رفته در ساخت نرده نیزه ای 2. نوع رنگ به کار رفته در رنگ آمیزی حفاظ ایستاده نیزه ای 3. ارتفاع میلگردهای به کار رفته در طراحی نرده حفاظ سرنیزه ای 4. تراکم ملگردهای به کار رفته در ساخت حفاظ سرنیزه آبشاری

نرده حفاظ باغ سرنیزه

 

قیمت حفاظ سرنیزه ایستاده

 

کیفیت نرده سرنیزه ایستاده

حفاظ سرنیزه یا آبشاری نسبت به سایر حفاظ های روی دیوار، ارتفاع بلندی دارد و از این رو ورود را برای افراد غیر مجاز سخت می کند. حفاظ سرنیزه ای که سر نوک تیز آن با زاویه های بیشتری به سمت پایین خم شده باشد امنیت بالاتر نسبت به حالت معمول دارد.

نرده حفاظ باغ سرنیزه ایستاده

 

قیمت حفاظ نرده سرنیزه آبشاری

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس