صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ بوته ای سبب افزایش ضریب ایمنی خانه می شود.

حفاظ روی دیوار بوته ای که طرح شیک و شکیلی دارد، سبب شده است تا دیوار خانه شما به یکی از زیباترین خانه های محل تبدیل شود. نرده روی دیوار بوته ای نه تنها وظیفه دارد که زیبایی دیوار خانه را به رخ بکشد. بلکه همچنین سبب افزایش ضریب ایمنی دیوار می شود.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

تراکم حفاظ بوته ای ساخت ایران سازه به گونه ای است که به سارقین اجازه نمی دهد تا از لابه لای میلگرد های پر تراکم آن عبور کنند. از این رو برای داشتن نرده بوته ای کافیست که از ایران سازه بخواهید تا به شما مشاوره و بازدید رایگان ارائه دهند.

قیمت نرده بوته ای در آراد حافظ

با توجه به قدمت طولانی ایران سازه در ساخت انواع نرده روی دیوار اعم از حفاظ شاخ گوزنی ، نرده بوته ای ، نرده نیزار ، نرده سرنیزه ، نرده لیلیومی ، نرده نخل مرداب و همچنین قیمت مقرون به صرفه ای که این شرکت برای ساخت و نصب حفاظ به کار می برد،؛ کافیست از خدمات آن بهره مند شوند.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ بوته ای ساختمان

حفاظ بوته ای یکی از زیباترین نرده روی دیوار است که شباهت زیادی به نرده شاخ گوزن دارد. اما تراکم و همچینن ارتفاع حفاظ بوته ای نسبت به نرده شاخ گوزنی بالاتر است. برای خرید نرده روی دیوار طرح بوته ای کافیست با شماره 09127716460 تماس بگیرید تا کارشناس فروش ما کاتالوگ را برای شما ارسال کرده و به شما مشاوره و بازدید رایگان ارائه دهد.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس