صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ بوته ای ساختمان یعنی امنیت ، زیبایی و استحکام

همه ما به دنبال امنیت هستیم. اما چقدر برای امنیت هزینه می کنیم؟ نرده حفاظ بوته ای روی دیوار یکی از راه هایی است که می توان با کمک آن، ساختمان را ایمن کرد. زیرا تراکم و نوع مدل این حفاظ به گونه ای است که عبور را غیر ممکن می کند. بنابراین شما به همین راحتی و با قیمت مناسب می توانید حفاظ دیوار بوته ای را برای خود انتخاب کنید.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

ایران سازه که سابقه ای نیم قرن در تولید و ساخت انواع حفاظ آهنی دیوار دارد، توانسته است جایگاه قابل قبولی را در بین صنایع فلزی پیدا کند. بنابراین می توانید حفاظ آهنی طرح بوته ای خود را از این شرکت خوش نام تهیه کنید.

انواع نرده حفاظ روی دیوار

همیشه برای اینکه بتوانیم بین نرده های دیوار مانند حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ نخل مرداب ، حفاظ بوته ای ، حفاظ سرنیزه ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نیزار ، یکی را انتخاب کنیم. مردد بوده ایم. اما حفاظ بوته ای یکی از مدرن ترین و بهترین نرده برای دیوار است. در مقایسه با نرده شاخ گوزنی از تراکم بالاتر برخوردار است. از این رو ضریب ایمنی آن نیز به مراتب بیشتر است. همچنین طرح خود را از بوته های خاردار بیابان الهام گرفته است. بنابراین زیبایی بی نظیری نیز دارد.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای روی دیوار

قیمت حفاظ روی دیوار بوته ای در ایران سازه براساس نرخ نهادهای نظارتی و مربوطه تعیین می شود. از این رو دیگر نگران هزینه ها نباشید. همچنین توجه داشته باشید که ارزان خریدن به معنی کیفیت خوب نیست. البته گران خریدن هم کیفیت را تضمین نمی کند. برای اینکه نرده حفاظ بوته ای را با استحکام خوب و قیمت مناسب و طراحی زیبا بخرید، به ایران سازه اطمینان کنید. برای تماس کافیست با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس