صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ دیوار بوته ای شیک و جدید

در حفاظ بوته ای از دو ریل موازی از جنس میلگرد استفاده می شود که همین امر سبب می شود این حفاظ بسیار خاص جلوه کند. نوع میلگرد به کار رفته در ساخت نرده حفاظ دیوار بوته ای 10 است و ارتفاع آن بسته به عرض حفاظ بوته ای و بلندی و پهنای دیوار محاسبه می شود. حفاظ بوته ای و حفاظ شاخ گوزنی از نظر ظاهری بسیار شبیه همدیگر هستند. اما این دو نرده حفاظ تفاوت هایی نیز با همدیگر دارند. برای مثال تراکم حفاظ بوته ای نسبت به نرده شاخ گوزنی متفاوت است.

حفاظ دیوار بوته شیک و جدید

 

حفاظ بوته ای خاردار یا آبشاری است و از این رو در طرح ها و مدل های مختلفی تولید می شود. از مزایای نرده حفاظ بوته ای می توان گفت که به دلیل ساختاری که دارد ورود را به کل غیرممکن می کند. به دلیل شاخه های پرپیچ و خمی که در نرده حفاظ بوته ای وجود دارد عبور بسیار سخت است.

قیمت نرده حفاظ دیوار بوته ای

نرده حفاظ دیوار بوته ای در شرکت ایران سازه با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ارائه می شود. مشتریان ما با هر بودجه ای که هستند می توانند خرید خود را از این شرکت انجام دهید. امنیت و کیفیت بالا در کنار قیمت مقرون به صرفه راز شرکت ایران سازه است که مشتریان به آن پی برده اند

قیمت نرده روی دیوار بوته ای

 

حفاظ نرده روی دیوار بوته

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار بوته ای

نرده حفاظ دیوار بوته ای برای امنیت دیوار منزل، کارخانه، باغ و شرکت و ... لازم است. نرده حفاظ دیوار بوته ای باید ضدضربه و ضد زنگ باشد و دارای ساختار قوی و محکمی باشد که اتصلات و نقاط جوش آن از همدیگر جدا نشود. خرید اینترنتی نرده حفاظ دیوار بوته ای و سایر حفاظ های دیوار از شرکت ایران سازه شما را خشنود می کند. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت ساخت و نصب نرده روی دیوار بوته طرح جدید

 

قیمت حفاظ بوته خاری دیوار برای ویلا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس