صنایع فلزی ایران سازه

نرده روی دیوار بوته ای، خاری بر نیت های پلید سارقان

حفاظ بوته ای از انواع حفاظ های خاردار است که روی دیوار آپارتمان ها جهت حفظ امنیت نصب می شود. از مزایایی این حفاظ می توان به این مورد اشاره کرده که شاخ های پرپیچ و خم و بسیار تیزی دارد که امکان عبور را غیر ممکن کرده است. حفاظ مدل بوته یکی از انواع نرده حفاظ های دیوار است که شباهت زیادی با نرده بوته ای دارد. نرده محافظ دیوار بوته ای برای سالیان متمادی برای امنیت ساختمان استفاده می شود.

حفاظ دیوار بوته شیک و جدید

 

نرده حفاظ بوته ای یکی از پرفروش ترین نرده حفاظ هایی است که برای دیوار ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. در نظر داشته باشید که نرده دیوار بوته ای از بوته های خاردار بیابانی الهام گرفته است. نرده حفاظ دیوار بوته ای با وجود تراکم بالایی که دارد مانع از عبور سارقین فرصت طلب به ساختمان می شود شما با وجود این حفاظ می توانید به راحتی خانه خود را ترک کنید.

قیمت نرده حفاظ دیوار بوته ای

قیمت نرده حفاظ بوته ای در ایران سازه بسیار مقرون به صرفه است زیرا این شرکت قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی می باشد از این رو شما با قیمت مناسب می توانید نرده حفاظ بوته ای را برای دیوار ساختمان است.

قیمت نرده روی دیوار بوته ای

 

حفاظ نرده روی دیوار بوته

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار بوته ای

نرده حفاظ بوته ای یکی از پرفروش ترین نرده حفاظ دیوار است. در ایران سازه از بهترین کیفیت برای ساخت نرده حفاظ دیوار استفاده می شود. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت ساخت و نصب نرده روی دیوار بوته طرح جدید

 

قیمت حفاظ بوته خاری دیوار برای ویلا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس