صنایع فلزی ایران سازه

زیبایی و امنیت ساختمان شما در دستان حفاظ بوته ای

نبردی سنگین در بین نرده بوته ای و سارقین به پا می افتد زیرا این حفاظ هیچ راهی را برای سارقین فرصت طلب ایجاد نمی کند. نرده دیوار ساختمان طرح حفاظ بوته ای سبب می شود تا امنیت خانه شما تامین شود. با توجه به اینکه یکی از راهکارهای مفید برای افزایش ایمنی ساختمان استفاده از نرده حفاظ دیوار است. اما باید توجه داشته باشید که این محافظ را از شرکت معتبر تهیه کنید

حفاظ دیوار بوته شیک و جدید

 

حفاظ روی دیوار بوته خاری با قیمت مناسب و طراحی مدرن برای شما عزیزان بهترین چیزی است که به دنبال آن هستید. اگر به دنبال روشی برای امنیت ساختمان می گردید، بهترین انتخاب نرده روی دیوار بوته شیک و جدید است. نرده حفاظ روی دیوار بوته امنیت بی نظیری برای ساختمان شما فراهم می کند و از این رو دیگر نگران سارقین فرصت طلب نباشید. در نظر داشته باشید که محافظ شیک نرده حفاظ روی دیوار بوته طرح خود را از بوته خاری بیابان الهام گرفته است و از این رو هم زیبایی و هم امنیت را به ساختمان شما هدیه می دهد.

قیمت نرده حفاظ دیوار بوته ای

نرده دیوار بوته ای سبب می شود تا ساختمان شما امنیت بالایی داشته باشید. همچنین با طرح ویژه و شکیلی که دارد سبب افزایش زیبایی و چشمگیر شدن نمای ساختمان می شود از این رو برای اینکه این نرده روی دیوار را داشته باشید کافیست با ایران سازه تماس بگیرید. قیمت نرده بوته ای با نرخ اتحادیه تعیین می شود. در ایران سازه قیمت ها براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی تعیین می شود و از این رو نگران هزینه های گزاف نباشید. در نظر داشته باشید که این شرکت قیمت های مقرون به صرفه ای برای نرده روی دیوار بوته در نظر گرفته است و شما می توانید با هزینه کم و مناسبی اقدام به خرید نرده روی دیوار بوته نمایید.

قیمت نرده روی دیوار بوته ای

 

حفاظ نرده روی دیوار بوته

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار بوته ای

نرده روی دیوار بوته خاری هم کیفیت و هم امنیت بی نظیری دارد از آن جایی که قیمت مناسبی نیز دارد شما می توانید با خیال راحت این نرده حفاظ دیوار بوته را برای خود انتخاب کنید. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت ساخت و نصب نرده روی دیوار بوته طرح جدید

 

قیمت حفاظ بوته خاری دیوار برای ویلا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس