صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

خرید حفاظ روی دیوار بوته ای یعنی خرید امنیت

بدون تعارف ساختمان شما نیاز به امنیت دارد. از آن جایی که شرایط اقتصادی پیچیده شده است، سارقین نیز بیشتر به فکر سرقت افتاده اند! از این رو باید محافظی ایمن برای ساختمان خود تهیه کنید. نرده حفاظ بوته ای ایمنی خانه شما را تضمین می کند. حفاظ نرده بوته ای برای خانه شما یکی از مهم ترین چیزهایی است که باید تهیه کنید. زیرا بدون نرده حفاظ، سارقین فرصت طلب به راحتی می توانند از روی دیوار عبور کرده و وارد منزل شما شوند. از این رو با در نظر گرفتن این موضوع می توانید حفاظ ساختمان طرح بوته ای که تراکم و استحکام دارد را انتخاب کنید.

حفاظ دیوار بوته شیک و جدید

 

نرده بوته ای که از خارهای بوته ای در بیابان الهام گرفته شده است، سدی در برابر سارقین است، زیرا میلگردها به گونه ای در کنار یکدیگر قرار گرفته اند که به هیچ جنبده ای اجازه عبور نمی دهند. خرید حفاظ بوته ای ساختمان از ایران سازه و نصب نرده محافظ دیوار بوته ای توسط تکنسین های ایران سازه شما را خشنود خواهد کرد، زیرا از مرحله تولید تا مرحله نصب تمام اصول و استاندارد ها رعایت می شود.

قیمت نرده حفاظ دیوار بوته ای

نرده محافظ دیوار شاخ گوزنی سبب شده است تا ساختمان شما از ایمنی برخوردار باشد، حال اگر نرده دیوار بی کیفیت و ارزان قیمت پیدا کنید، در واقع شما هیچ حفاظتی را انجام نداده اید. اما در ایران سازه ما سعی کرده ایم نرده بوته ای دیوار را به شکل استاندارد و محکم طراحی کنیم و هزینه ها را با نرخ مصوب اتحادیه تعیین کنیم.

قیمت نرده روی دیوار بوته ای

 

حفاظ نرده روی دیوار بوته

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار بوته ای

تولید کننده حفاظ نرده بوته ای در ایران سازه که تولید کننده محافظ دیواری است، سبب شده است تا شما آرامش را تجربه کند. زیرا: 1. تراکم و وزن و همچنین شاسی پروفیل و اندازه میلگرد در ساخت حفاظ بوته ای رعایت شده است. 2. رنگ ها و نصب حفاظ بوته ای براساس اصول و استاندارد انجام می شود. 3. مشاوره و بازدید رایگان نیز ارائه می دهد. 4. پذیرش و ارسال سفارش به سراسر کشور دارد. برای تماس کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت ساخت و نصب نرده روی دیوار بوته طرح جدید

 

قیمت حفاظ بوته خاری دیوار برای ویلا

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس