صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ بوته ای ساختمان راهی برای امنیت دوباره

قیمت نرده حفاظ بوته ای ساختمان سبب شده است تا اکثریت برای حفاظت دیوار از این نرده دیوار استفاده کنند. قیمت مناسب در کنار امنیت و استحکام بالایی که دارد، سبب شده است تا محافظ بوته ای پرفروش شود.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

محافظ بوته ای ساختمان راه را بر سارقین سد کرده و دیگر به هیچ جنبده ای اجازه عبور نمی دهد. عبور از بین تیرهای کشنده این بوته ی خاردار کاری بسیار غیر ممکن است.

بهترین حفاظ روی دیوار بوته ای

نرده بوته ای به عنوان بهترین محافظ دیوار بوته ای شناخته می شود. از این رو شما می توانید محافظ بالای دیوار بوته ای را برای دیوار ساختمان خود انتخاب کنید.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

انواع محافظ دیوار بوته ای در ایران سازه

در ایران سازه انواع حفاظ ساختمان از جمله نرده دیوار بوته ای، محافظ دیواری شاخ گوزنی ، حفاظ نیزار ، حفاظ سرنیزه ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نخل مرداب و ... تولید می شود. قیمت هر متر نرده بوته ای در تهران در ایران سازه حفاظ ساختمان بوته ای قیمتی مناسب دارد. زیرا براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی تعیین می شود. برای داشتن حفاظ دیوار بوته ای ساختمان کافیست با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید. با توجه به این که نرده بوته ای ساختمان یکی از بهترین حفاظ های روی دیوار است از این رو شما می توانید با خرید این حفاظ بالای دیوار، خانه خود را در برابر سارقین حفظ کنید. خانه ای بدون حفاظ، راه را بر سارقین باز می کند.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس