صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار بوته ای با قیمت ارزان و طراحی مدرن و ایمن برای دیوار ساختمان

نرده حفاظ بوته ای یکی از بهترین و پرفروش ترین محافظ هایی است که برای دیوار خانه می توان انتخاب کرد. قیمت حفاظ بوته ای در ایران سازه بسیار مناسب است. تراکم و وزن و همچنین ارتفاع نرده بوته ای

حفاظ دیوار بوته شیک و جدید

 

نرده روی دیوار بوته ای با طرح و مدل خاص خود مانع از عبور هر متجاوز و سارقی می شود. در واقع برای اینکه بتوانید امنیت را به خانه خود دعوت کنید کافیست این حفاظ زیبا و محکم را روی دیوار نصب کنید. حفاظ اهنی بوته ای با مدل خاصی که دارد به هیچ سارقی اجازه عبور نمی دهد. زیرا نحوه ساخت آن به گونه ای است که در لابه لای میلگردهای فضای خالی باقی نگذاشته است. عبور از نرده لیلیومی سبب می شود تا سارقین بسیار زخمی شوند. در واقع با توجه به اینکه حفاظ آهنی لیلیومی از گل لیلیومی الهام گرفته است از خارهای پیچیده ای برخورد است در نتیجه تصور عبور از خارهای قرار گرفته روی دیوار بسیار هراس برانگیز است.

قیمت نرده حفاظ دیوار بوته ای

حفاظ آهنی خاری یا بوته خار دار در صنایع فلزی ایران سازه براساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود. اگر به دنبال ایمنی هستید و همچنین زیبایی نرده نیز برای شما اهمیت دارد. البته اکر قیمت حفاظ نیز از فاکتورهای مهم برای خرید است. بهتر است حفاظ آهنی بوته ای یا خاری را برای خود انتخاب کنید. قیمت حفاظ بوته ای در ایران سازه براساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود.

قیمت نرده روی دیوار بوته ای

 

حفاظ نرده روی دیوار بوته

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار بوته ای

حفاظ آهنی بوته ای یا خاری که روی دیوار خانه نصب می شود تا در برابر سارقین بتواند از خانه شما محافظت کند، انتخابی بسیار هوشمندانه است. زیرا این حصار فلزی یا آهنی دور تا دور دیوار خانه شما نصب می شود و همچون نگهبانی بیست و چهارساعته از خانه شما محافظت می کند. شما عزیزان می توانید برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت ساخت و نصب نرده روی دیوار بوته طرح جدید

 

قیمت حفاظ بوته خاری دیوار برای ویلا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس