صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار بوته ای با قیمت ارزان و طراحی مدرن و ایمن برای دیوار ساختمان

نرده حفاظ دیوار بوته ای یک حفاظ پر فروش در بین حفاظ های موجود در بازار ایران است .حفاظ بوته ای طرح خود را از نرده حفاظ شاخ گوزنی الهام‌گرفته از آن شباهت زیادی با این نرده حفاظ دیوار دارد.

حفاظ دیوار بوته شیک و جدید

 

حفاظ دیوار بوته ای نسبت به نرده حفاظ شاخ گوزنی از ارتفاع و تراکم بیشتری برخوردار بوده در نتیجه امنیت آن نسبت به نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی بیشتر است. حفاظ دیوار بوته ای در شرکت ایران سازه با جوشکاری کربن دی اکسید و همچنین رنگ آمیزی کوره ای الکترواستاتیک تولید شده و در نتیجه کیفیت متریال به کار رفته در آن بسیار عالی و مناسب است. نرده حفاظ دیوار بوته ای می تواند به راحتی مانع ورود سارقین شده و امنیت ساختمان شما را بیش از پیش تضمین نماید.

قیمت نرده حفاظ دیوار بوته ای

نرده حفاظ دیوار بوته ای با قیمت بسیار مناسب و ارزان در شرکت ایران سازه تولید شده و مشتریان می توانند با هر بودجه ای که دارند نرده حفاظ دیوار بوته مورد نظر خود را انتخاب کنند. در نظر داشته باشید که ابعاد تراکم و ارتفاع و همچنین مدل به کار رفته در ساخت نرده حفاظ دیوار بوته ای روی قیمت نهایی آن تاثیر بگذارد. در شرکت ایران سازه با توجه به اینکه قیمتها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین شده در نتیجه مشتریان می توانند با قیمت مقرون به صرفه را وارد نظر خود را خریداری کنند.

قیمت نرده روی دیوار بوته ای

 

حفاظ نرده روی دیوار بوته

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار بوته ای

نرده حفاظ دیوار بوته ای که در شرکت ایران سازه تولید می شود از نظر کیفیت متریال به کار رفته در آن و همچنین بر اساس قیمت مقرون به صرفه آن از نرده های پرفروش در بازار ایران است. سارقین با وجود میلگردهای در هم تنیده نرده حفاظ دیوار بوته ای به خود اجازه عبور از لابلای درهم تنیده آن را نخواهند داد. برای تماس با کارشناسان فروش میتوانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت ساخت و نصب نرده روی دیوار بوته طرح جدید

 

قیمت حفاظ بوته خاری دیوار برای ویلا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس