صنایع فلزی ایران سازه

خرید نرده حفاظ دیوار بوته ای با قیمت مناسب و طراحی عالی در شرکت ایران سازه

نرده حفاظ دیوار بوته ای که طرح خود را از بوته های موجود در طبیعت الهام گرفته است توانسته است جایگاه ویژه ای را در بین مشتریان برای خود پیدا کند. حفاظ دیوار بوته ای امنیت ساختمان را تضمین میکند و در عین حال سبب زیبایی نمای ساختمان می شود.

حفاظ دیوار بوته شیک و جدید

 

حفاظ دیوار بوته ای شیک و مدرن که هم امنیت دارد و هم قیمت مناسبی دارد بهترین انتخاب برای افرادی است که به دنبال نرده حفاظ دیوار برای ساختمان های خود مانند ویلا یا آپارتمان هستند. نرده حفاظ دیوار بوته ای شباهت زیادی با نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی داشته البته این حفاظ از نظر تراکم بسیار پرتراکم تر از نرده حفاظ شاخ گوزنی است. نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت عالی و طراحی مناسب و همچنین امنیت بالا بهترین انتخاب برای ساختمان ها مانند ویلا یا آپارتمان ها است.

قیمت نرده حفاظ دیوار بوته ای

نرده حفاظ دیوار بوته ای می تواند امنیت ساختمان شما را تضمین کند. برای خرید این حفاظ کافیست به شرکت ایران سازه سری بزنید. قیمت مناسب نرده حفاظ دیوار بوته ای شما را شگفت زده می کند. در این شرکت بهترین متریال با قیمت عالی در شرکت آراد حفاظ تولید می شود که براساس نرخ اتحادیه یا تعاونی تعیین می شود.

قیمت نرده روی دیوار بوته ای

 

حفاظ نرده روی دیوار بوته

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار بوته ای

نرده حفاظ دیوار بوته ای شیک و جدید می تواند امنیت ساختمان را تضمین کند و در عین حال بسیار زیبا و مدرن باشد. این حفاظ دیوار بوته ای که در شرکت ایران سازه ارائه می شود قیمت مناسبی دارد و با قیمت عالی در شرکت ایران سازه ارائه می شود. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت ساخت و نصب نرده روی دیوار بوته طرح جدید

 

قیمت حفاظ بوته خاری دیوار برای ویلا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس