صنایع فلزی ایران سازه

امنیت نرده حفاظ بوته ای بی نظیر است.

اگر به دنبال نرده حفاظ دیوار بوته ای هستیدکه استحکام بالایی داشته باشد همچنین متریال ساخته شده آن بسیار با کیفیت باشد باید از این شرکت معتبر اقدام به خرید نمایید. در نظر داشته باشید که نرده حفاظ دیواربوته ای یکی از بهترین حفاظ هایی هست که می توانید برای دیوار ویلا آپارتمان و یا ساختمان های تجاری خود انتخاب نمایید.

حفاظ دیوار بوته شیک و جدید

 

نرده حفاظ دیوار بوته ای طرح خود را از بوته های موجود در بیابان الهام گرفته است این بوته خاردار به گونه‌ای است که به هیچ وجه اجازه نمیدهد به راحتی بتوانید آن را از ریشه جدا کنید. حفاظ دیوار بوته ای نیز از شکل بوته خاردار بیابان الهام گرفته است و سارقین نمی توانند به راحتی از لابلای میلگردهای درهم‌تنیده آن عبور کند. امنیت نرده حفاظ دیوار بوته ای نسبت به سایر حفاظ ها بسیار بالاتر است رو سارقین به هیچ عنوان نمی توانند از این نرده دیوار محکم عبور کنند.

قیمت حفاظ بوته ای در شرکت ایران سازه

اگر به دنبال حفاظ بوته ای مستحکم با کیفیت عالی و قیمت مناسب هستید به شرکت خوبی سرزده اید. در شرکت ایران سازه قیمتها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می‌شود بنابراین قیمت ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه است هر فردی با هر بودجه ای می تواند از این شرکت هر نوع حفاظ دیواری که مدنظر دارد را انتخاب نماید. شرکت ایران سازه خبری از گرانفروشی نیست و شما می توانید با قیمت مناسب از این شرکت خرید کنید.

قیمت نرده روی دیوار بوته ای

 

حفاظ نرده روی دیوار بوته

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ دیوار بوته ای

یکی از بهترین حفاظ هایی است که شما می توانید برای ویلا و یا ساختمان خود انتخاب کنید در نظر داشته باشید که در دیوار بوته ای از جوشکاری و برشکاری های با کیفیت ساخته شده است نوع رنگ آمیزی آن نیز با الکترواستاتیک کوره ای است. برای تماس با کارشناس فروش ما می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت ساخت و نصب نرده روی دیوار بوته طرح جدید

 

قیمت حفاظ بوته خاری دیوار برای ویلا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس