صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ بوته ای ساختمان خانه شما را ایمن می کند.

امنیت در دستان نرده دیوار آهنی جدید و مدرن بوته ای است. دیوار خانه دور تا دور آن امنیت را فریاد می زند زیرا حفاظ آهنی یا حصار فلزی بوته ای در اطراف آن جا خوش کرده است.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

نرده دیوار بوته ای که شکل خود را از بوته های خاردار بیابان الهام گرفته است. زیبایی بی نظیری دارد. بنابراین هم امنیت و هم زیبایی در حفاظ بوته ای ساختمان در دیوار نمایان می شود.

نرده آهنی بوته ای روی دیوار منزل یا ویلا

ویلا یا آپارتمان خود را با حفاظ نرده بوته ای ایمن کنید. زیرا عبور از بین نرده های تیز و برنده کاری دشوار است. حفاظ بوته ای همچون خار بیابان به گونه ای روی دیوار قرار می گیرد که عبور را سخت کرده و هیچ راه نفوذی را برای سارقان پدید نمی آورد.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای در ایران سازه

نرده دیوار شیک و مدرن برای ساختمان یا خانه باغ نیاز است زیرا نیاز به حفاظت و امنیت از اصولی ترین مواردی است که باید برای خانه فراهم کرد. قیمت حفاظ بوته ای شیک و جدید در ایران سازه بر طبق نهادهای نظارتی تعیین و مصوب می شود. دیگر نگران هزینه های متغیر در شرکت های مختلف نباشید. نتیجه گیری از خرید حفاظ بوته ای به صورت انلاین یا حضوری در ایران سازه حفاظ بوته ای و سایر حفاظ های دیوار از جمله نرده دیوار شاخ گوزنی ، نرده بوته ای ، نرده نیزار و نرده سرنیزه و همچینن نرده نخل مرداب و حفاظ پنجره و درب ویلای و آکاردئونی با میلگردهای با کیفیت و جوشکاری ایمن و CO2 انجام می شود. رنگ نرده دیوار بوته ای به گونه ای است که با اشعه های تابنده خورشید رنگ نمی بازد و مانند زمان اولیه براق و درخشان جلوه می کند. مشاوره و بازدید رایگان و همچینن پذیرش سفارش از سراسر کشور و دارا بودن چندین تجربه موفق کاری و کاتالوگ تصویر از خدمات ایران سازه به عنوان شرکت معتبر تولید کننده صنایع فلزی امنیتی است. برای تماس با کارشناس فروش شماره تلفن 09127716460 را شماره گیری کنید.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس