صنایع فلزی ایران سازه

زیبایی و امنیت حفاظ آهنی بوته ای بی نظیر است.

حفاظ بوته ای خار دار از انواع نرده حفاظ های دیوار می باشد که شما می توانید با قیمت مناسب برای ویلا یا ساختمان خود تهیه کنید. عبور از این نوع حفاظ ها بسیار دشوار است و فرد را زخمی می کند.

حفاظ دیوار بوته شیک و جدید

 

نرده دیوار بوته ای سبب می شود تا خانه شما در برابر سارقین ایمن شود. در نظر داشته باشید که این حفاظ تراکم بیشتری نسبت به نرده شاخ گوزنی دارد، اما شکل و طرح آن با این نرده شباهت دارد.

ویژگی های حفاظ بوته ای

نرده حفاظ بوته ای سبب می شود تا خانه شما در برابر سارقین ایمن شود. برای اینکه این نرده دیوار را داشته باشید کافیست خصوصیات آن را بدانید و سپس اقدام به خرید آن نمائید. حفاظ بوته ای که شباهت بسیاری به نرده شاخ گوزنی دارد، امروزه به یکی از پرفروش ترین نرده ها تبدیل شده است. در نظر داشته باشید که این حفاظ امنیت و زیبایی ساختمان شما را تضمین می کند. این حفاظ در تراکم و همچنین ارتفاع های مختلفی ساخته می شود. بنابراین با وجود این نرده دیگر نگران سارقین نباشید، زیرا متناسب با شرایط خانه شما بهترین تراکم را می سازیم.

قیمت نرده روی دیوار بوته ای

 

حفاظ نرده روی دیوار بوته

 

قیمت نرده حفاظ بوته ای دیوار

حفاظ آهنی بوته ای یکی ار پرفروش ترین حفاظ ها است. این نرده با توجه به اینکه فاکتورهای مهم را در بردارد از این رو به زودی به یکی از پرطرفدارترین نرده ها تبدیل شده است. حفاظ بوته ای مدل پرتراکم نرده شاخ گوزنی است و با تراکم 19 به بازار عرضه می شود. همچنین این حفاظ از میلگرد نمره شماره 10 ساخته شده است و به نام بوته های خاردار نیز شناخته می شود. قیمت نرده حفاظ بوته ای در ایران سازه بسیار مقرون به صرفه است زیرا این شرکت قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی می باشد از این رو شما با قیمت مناسب می توانید نرده حفاظ بوته ای را برای دیوار ساختمان است. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت ساخت و نصب نرده روی دیوار بوته طرح جدید

 

قیمت حفاظ بوته خاری دیوار برای ویلا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس