صنایع فلزی ایران سازه

چرا نرده حفاظ دیوار بوته ای

حفاظ بوته ای خار دار از انواع نرده حفاظ های دیوار می باشد که شما می توانید با قیمت مناسب برای ویلا یا ساختمان خود تهیه کنید. عبور از این نوع حفاظ ها بسیار دشوار است و فرد را زخمی می کند.

حفاظ دیوار بوته شیک و جدید

 

حفاظ مدل بوته ای یک از انواع نرده حفاظ دیوار است. این حفاظ دیوار یکی از امن ترین و قدرتمندترین نرده حفاظ های دیوار است. برای خرید حفاظ طرح بوته ای کافیست با شرکت ایران سازه تماس بگیرید.

ویژگی های حفاظ بوته ای

نرده حفاظ بوته ای، عرضی حدود 70 سانتی متر دارد که با نوک های تیز 10 سانتی متری که دارد دارای بازدارندگی است و این نوک های تیز روی میله های اصلی جوش داده شده اند. همچنین این نوک ها علاوه بر اینکه ظاهری زیبا دارند به حفاظ بوته ای فلزی، طرح خاصی بخشیده است. ارتفاع نرده حفاظ بوته ای و تراکم آن براساس نیاز مشتری تعیین می شود.

قیمت نرده روی دیوار بوته ای

 

حفاظ نرده روی دیوار بوته

 

قیمت نرده حفاظ بوته ای دیوار

حفاظ بوته ای خاری از امن ترین حفاظ های مدرن است که در بازار وجود دارد. جوشکاری نرده های اصلی و فرعی به همدیگر سبب شده تا استحکام بالایی در نهایت ایجاد شود. قیمت نرده حفاظ بوته ای در شرکت ایران سازه به گونه ای است که مشتری از خرید خود خرسند خواهد بود زیرا قیمت مناسب و به صرفه ای را برای تولید و نصب و اجرا در نظر گرفته است. این شرکت قیمت ها را براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می کند. این در هم تنیدگی و شلوغی نرده حفاظ بوته ای را نمی توان در هیچکدام از حفاظ های دیوار پیدا کرد. یکی از مزایای این شلوغی امنیت بالا است. اگر به دنبال این هستید که خانه خود را ایمن کنید پس بهتر است نرده بوته ای را انتخاب کنید. برای تماس با کارشناس فروش کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمتا متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت ساخت و نصب نرده روی دیوار بوته طرح جدید

 

قیمت حفاظ بوته خاری دیوار برای ویلا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس