صنایع فلزی ایران سازه

نرده دیوار بوته ای به خانه شما امنیت را هدیه می دهد .

انواع ساختمان های تجاری و ویلایی و مسکونی از نرده دیوار بوته ای شیک و زیبا برای امنیت ساختمان بهره می برند. شما می توانید با وجود حفاظ آهنی شیک نمای خانه خود را زیبا کرده و جذابیت را به نمای ساختمان هدیه بدهید. نرده محافظ دیوار طرح بوته ای مدل جدید نرده دیوار شاخ گوزنی است. این حفاظ با قیمت مناسب و طراحی خاص بهترین انتخاب برای افرادی است که می خواهند در برابر سارقین ایمنی را به خانه خود دعوت کنند. با وجود حفاظ مدرن بوته ای دیگر هیچ سارقین می تواند وارد خانه شود زیرا استحکام و استقامت نرده حفاظ دیوار بوته ای بسیار بالا است. نرده دیوار بوته ای مانند نرده شاخ گوزنی است اما نرده حفاظ بوته ای پرتراکم تر از حفاظ شاخ گوزنی است از این رو می تواند امنیت بیشتری را برای ساختمان فراهم آورد.

حفاظ دیوار بوته شیک و جدید

 

اگر به دنبال امنیت خانه خود هستید، می توانید از نرده حفاظ بوته ای بهره مند شوید. این حفاظ سبب می شود تا سارقین نتوانند وارد خانه شما شوند. نرده دیوار نرده بوته ای از جمله حفاظ های پرفروش است که مشتریان از آن بهره مند می شود. نرده دیوار بوته ای سبب می شود تا خانه شما در برابر سارقین ایمن شود. در نظر داشته باشید که این حفاظ تراکم بیشتری نسبت به نرده شاخ گوزنی دارد، اما شکل و طرح آن با این نرده شباهت دارد. یکی از فاکتورهای مهم در خرید نرده دیوار بوته ای این است که ارتفاع و تراکم قابل قبولی داشته باشد تا بتواند امنیت خانه شما را تضمین کند. در نظر داشته باشید که استحکام و رنگ آمیزی آن نیز موثر است. نرده دیوار بوته ای که در ایران سازه ساخته می شود از جوشکاری دی اکسید کربن استفاده می کند. در نظر داشته باشید که این حفاظ از خم شدن یا برش خوردن در امان است زیرا از بهترین فولاد برای ساخت استفاده می شود.

قیمت نرده حفاظ دیوار بوته

انواع ساختمان های تجاری و ویلایی و مسکونی از نرده دیوار بوته ای شیک و زیبا برای امنیت ساختمان بهره می برند. شما می توانید با وجود حفاظ آهنی شیک نمای خانه خود را زیبا کرده و جذابیت را به نمای ساختمان هدیه بدهید. نرده محافظ دیوار طرح بوته ای مدل جدید نرده دیوار شاخ گوزنی است. این حفاظ با قیمت مناسب و طراحی خاص بهترین انتخاب برای افرادی است که می خواهند در برابر سارقین ایمنی را به خانه خود دعوت کنند. با وجود حفاظ مدرن بوته ای دیگر هیچ سارقین می تواند وارد خانه شود زیرا استحکام و استقامت نرده حفاظ دیوار بوته ای بسیار بالا است. حفاظ های نسل جدید در بازار یک وجه مشترک با نرده حفاظ های قدیمی دارد و آن هم این است که در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ مصوب تعیین می شود و از این رو می توانید با خیال راحت از این شرکت اقدام به خرید کنید. در نرده بوته خاری تمامی شاخه های اصلی و فرعی توسط اتصال جوش با هم متصل می شود و همین موضوع سبب شده است تا استحکام حفاظ بوته خاری برقرار شود. نرده دیوار بوته ای که در ایران سازه ساخته می شود قیمت مناسبی دارد زیرا این شرکت قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می کند. شما می توانید با وجود این حفاظ شیک و آهنی که قیمت مناسبی دارد، امنیت را به ساختمان خود هدیه دهید و در عین حال بتوانید زیبایی نمای ساختمان را نیز افزایش دهید.

قیمت نرده روی دیوار بوته ای

 

حفاظ نرده روی دیوار بوته

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ بوته خاری

نرده دیوار بوته ای در امنیت خانه شما تاثیر گذار است. در نظر داشته باشید که این حفاظ سبب می شود تا جنبه های امنیتی ساختمان یا ویلا تضمین شود. البته زیبایی نمای خانه شما را نیز افزایش می دهد. نرده حفاظ بوته ای یکی از پرفروش ترین نرده حفاظ دیوار است. در ایران سازه از بهترین کیفیت برای ساخت نرده حفاظ دیوار استفاده می شود. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت ساخت و نصب نرده روی دیوار بوته طرح جدید

 

قیمت حفاظ بوته خاری دیوار برای ویلا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس