صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ دیوار بوته ای خاردار

حفاظ دیوار بوته ای شیک و مدرن می تواند راهی برای افزایش امنیت ساختمان شما باشد و درعین حال خانه شما را زیبا و شیک کند. اگر یک نرده حفاظ مدرن با قیمت مناسب و استحکام عالی می خواهید، نرده دیوار بوته برای شما بهترین انتخاب است.

حفاظ دیوار بوته شیک و جدید

 

نرده حفاظ بوته ای خاردار روی سر در آپارتمان ها و دیوار ها جهت امنیت و زیبایی استفاده می شود. یکی از مزایای بالقوه این نرده حفاظ ها این است که این نرده با شاخ های پرپیچ و خم و بسیار تیزی که دارد، مانع از عبور سارقین می شود. در نظر داشته باشید که نصب و اجرای نرده حفاظ بوته ای بسیار راحت و ایمن بوده و در مدت زمان کوتاهی اجرا می شود. حفاظ مدل بوته ای تنها یکی از چندین مدل شکیل برای حفاظ دیوار است. این حفاظ بوته ای نسل جدید نرده حفاظ شاخ گوزنی است. ظاهری بسیار شیکل و زیبا با قطعات ریز 10 سانتی متری با نوک تیز که بازدارندگی خاصی دارد بهترین انتخاب برای نرده حفاظ دیوار است.

قیمت نرده حفاظ دیوار بوته

حفاظ های نسل جدید در بازار یک وجه مشترک با نرده حفاظ های قدیمی دارد و آن هم این است که در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ مصوب تعیین می شود و از این رو می توانید با خیال راحت از این شرکت اقدام به خرید کنید. در نرده بوته خاری تمامی شاخه های اصلی و فرعی توسط اتصال جوش با هم متصل می شود و همین موضوع سبب شده است تا استحکام حفاظ بوته خاری برقرار شود.

قیمت نرده روی دیوار بوته ای

 

حفاظ نرده روی دیوار بوته

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ بوته خاری

نرده بوته خاری با شاخک های تیز و برنده ای که دارد عبور را بسیار دشوار می کند. حفاظ خاری با استحکام و کیفیت عالی که دارد و همچنین قیمت مناسب یکی از بهترین انتخاب ها برای دیوار است. در هم تندیگی و شلوغی نرده حفاظ به گونه ای است که شبیه آن در هیچ نرده ای پیدا نمی شود. در شرکت ایران سازه می توانید حفاظ بوتته ای که شکل به روز نسل جدید نرده حفاظ است را با قیمت مناسب خریداری کنید. برای تماس با شرکت با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت ساخت و نصب نرده روی دیوار بوته طرح جدید

 

قیمت حفاظ بوته خاری دیوار برای ویلا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس