صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ بوته ای دیوار ساختمان راهیست برای دعوت امنیت

نرده دیوار طرح بوته ای زیبایی را با امنیت ترکیب کرده است. خانه ای امن می خواهید پس حفاظ بوته ای دیوار را انتخاب کنید. علت این امر هم شکل و مدل این نوع نرده می باشد. زیرا از بوته های طبیعت الهام گرفته است.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

نرده بوته ای روی دیوار ویلا یا باغ و ساختمان آواز امنیت را بالای دیوار سر می دهد. زیرا با خارها و شکلی که دارد ورود را غیرممکن کرده و اجازه عبور را به هیچ جنبده ای نمی دهد. حفاظ بوته ای با تابلو ورود ممنوع حد و حریم را برای افراد غریبه اجرا کرده است!

قیمت حفاظ بوته ای در ایران سازه

ایران سازه با نیم قرن تجربه در زمینه تولید و ساخت حفاظ روی دیوار ساختمان سبب شده است تا جایگاه خوبی بین مشتریان پیدا کند. یکی از این محصولات پرطرفدار در ایران سازه حفاظ بوته ای می باشد. قیمت نرده و حفاظ ساختمان بر اساس نهادهای نظارتی و اتحادیه می باشد.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

نتیجه گیری از مقاله نرده حفاظ بوته ای دیوار

در ایران سازه کیفیت محصولات تضمین شده است. دیوار ساختمان شما با حفاظ ساخت ایران سازه امنیت را بر تن می کند. در ایران سازه می توان از مزایای زیر بهره برد: 1. استفاده از رنگ های الکترواستاتیک و مرغوب برای رنگ آمیزی 2. جوشکاری با گاز co2 3. برشکاری های دقیق و منظم و بسیار ظریف 4. مشاوره و بازدید رایگان 5. پذیرش و ارسال سفارش به سراسر کشور 6. تماس با شماره تلفن 09127716460

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس