صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ دیوار بوته ای خاردار

حفاظ بوته ای خاردار حفاظ تیغی نسل جدید است که قدمت زیادی ندارد. برای دیوار منازل و دیوار ساختمان هایی که فضای باز مانند بالکن و یا حیاط خلوت دارند به کار می رود. نرده حفاط دیوار بوته از میلگردهای نوک تیز جوش خورده با تراکم بالایی که دارد، اجازه عبور را نمی دهد.

حفاظ دیوار بوته شیک و جدید

 

نرده دیوار ارتفاع و تراکم قابل قبولی دارد و ضریب ایمنی بالایی دارد. امروزه حفاظ دیوار بوته ای برای ایجاد امنیت موثر در بازار به کار می رود و سبب می شود تا دیوار خانه شما شیک و زیبا جلوه کند. حفاظ دیوار بوته ای مانند حفاظ شاخ گوزنی یک سپر امنیتی است و مانع بزرگی برای هر نوع ورود بی اجازه است. حفاظ بوته ای خاری در عین زیبایی یک راه حل ساده و موثر برای افزایش امنیت دیوار منزل، شرکت کارخانه، اداره و... است.

قیمت نرده حفاظ دیوار بوته

نرده حفاظ دیوار بوته ای سبب افزایش امنیت ساختمان شما می شود. اگر می خواهید در ساختمان خود نرده حفاظ دیوار بوته ای داشته باشید و از استحکام، امنیت و زیبایی برخوردار باشد از نرده حفاظ دیوار بوته ای استفاده کنید. قیمت حفاظ دیوار بوته ای در ایران سازه براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود و شما می توانید با خیال راحت از این نرده حفاظ دیوار استفاده کنید.

قیمت نرده روی دیوار بوته ای

 

حفاظ نرده روی دیوار بوته

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ بوته خاری

حفاظ بوته ای به گونه ای طراحی شده است که نه تنها از عبور سارقین بلکه از عبور حیوانات نیز جلوگیری می کند. مزیت دیگر این محصول شکیل و زیبا این است که نرده حفاظ فلزی و ارتفاع آن سبب ایمنی بالای ساختمان شما می شود. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید از شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت ساخت و نصب نرده روی دیوار بوته طرح جدید

 

قیمت حفاظ بوته خاری دیوار برای ویلا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس