صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ دیوار بوته ای خاردار

حفاظ بوته ای از انواع حفاظ های خاردار است که روی دیوار آپارتمان ها جهت حفظ امنیت نصب می شود. از مزایایی این حفاظ می توان به این مورد اشاره کرده که شاخ های پرپیچ و خم و بسیار تیزی دارد که امکان عبور را غیر ممکن کرده است.

حفاظ دیوار بوته شیک و جدید

 

حفاظ مدل بوته یکی از انواع نرده حفاظ های دیوار است که شباهت زیادی با نرده بوته ای دارد. نرده محافظ دیوار بوته ای برای سالیان متمادی برای امنیت ساختمان استفاده می شود. عرض نرده حفاظ بوته ای بیشتر از 70 سانتی متر است که این امر سبب می شود هیچ جایی برای عبور باقی نگذارد. همچنین تراکم بالای نرده حفاظ دیوار بوته از دیگر مزایای این حفاظ است. شکل خم نیم دایره در نوک تیز نرده حفاظ بوته ای نیز سبب شده است تا امنیت این حفاظ چندین برابر شود. زیرا بازدارندگی زیادی ایجاد کرده است.

قیمت نرده حفاظ دیوار بوته

نرده حفاظ دیوار بوته به امنیت ساختمان شما می اندیشد. همان طور که می دانید این حفاظ برای برقراری امنیت ساختمان شما ایجاد شده است از این رو ضرایب امنیتی را فراهم می کند. اما قیمت فاکتور مهم دیگری است که باید به آن توجه کنید. در ایران سازه قیمت ها براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود و شما می توانید با خیال راحت از این شرکت اقدام به خرید جهت نرده حفاظ دیوار بوته نمایید.

قیمت نرده روی دیوار بوته ای

 

حفاظ نرده روی دیوار بوته

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ بوته خاری

نرده حفاظ بوته خاری ضریب امنیتی بالایی دارد این حفاظ از امن ترین حفاظ های موجود در بازار است. شاخه های فرعی که به شاخه های اصلی حفاظ جوش داده شده اند سبب ایجاد امنیت بیشتر می شود. قیمت مناسب، زیبایی و کیفیت بالای ساخت نرده بوته ای سبب خرید هوشمندانه می شود . برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت ساخت و نصب نرده روی دیوار بوته طرح جدید

 

قیمت حفاظ بوته خاری دیوار برای ویلا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس