صنایع فلزی ایران سازه

نرده روی دیوار بوته با طراحی مدرن

نرده روی دیوار بوته با طراحی مناسب و مدرن می تواند خانه شما را در برابر سارقین ایمن کند. به خاطر داشته باشید که حفاظ بوته دیوار می تواند خانه شما را ایمن کند و در عین حال دکوراسیون خانه شما را زیباتر از قبل جلوه دهد.

حفاظ دیوار بوته شیک و جدید

 

اگر نرده روی دیوار بوته بتواند خانه ای ایمن به شما بدهد شما می توانید با خیال راحت خانه خود را ترک کنید و از این رو با کمک این نرده روی دیوار می توانید نگهبانی 24 ساعته روی دیوار خانه خود استخدام کنید. حفاظ شیک دیوار با قیمت مناسب و طراحی عالی و استحکام عالی توانسته است جایگاه خود را در بین مشتریان پیدا کند.

نرده روی دیوار بوته قیمت

نرده روی دیوار بوته قیمت مناسبی دارد و شما می توانید با خیال راحت از شرکت ایران سازه خرید کنید. زیرا این شرکت قیمت ها را براساس نرخ مصوب و نهادهای نظارتی تعیین می کند و از این رو دیگر نگران هزینه های سر به فلک کشیده نباشید.

قیمت نرده روی دیوار بوته ای

 

حفاظ نرده روی دیوار بوته

 

نتیجه گیری از خرید نرده روی دیوار بوته ای

حفاظ دیوار بوته ای قیمت مناسبی دارد. اگر به دنبال راهی برای امنیت ساختمان هستید و کیفیت و استحکام نرده روی دیوار مهم است می توانید از شرکت ایران سازه که پیشگام ساخت بهترین نرده روی دیوار است کمک بخواهید. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت ساخت و نصب نرده روی دیوار بوته طرح جدید

 

قیمت حفاظ بوته خاری دیوار برای ویلا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس