صنایع فلزی ایران سازه

نرده آهنی بوته با سارقین سر جنگ دارد.

اگر به دنبال راهی برای امنیت ساختمان هستید، نرده دیوار بوته را انتخاب کنید. برای اینکه حفاظ آهنی ساختمان را درست انتخاب کنید، باید فاکتورهایی مانند تراکم نرده و ارتفاع و همچنین زیبایی ساختمان ا انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که حفاظ آهنی بوته ای شباهت زیادی به نرده شاخ گوزنی دارد. اما نرده بوته پرتراکم تر از شاخ گوزنی است.

حفاظ دیوار بوته ای

 

حفاظ روی دیوار بوته خاردار از بهترین متریال و جدیدترین دستگاه های جوشکاری و برشکاری بهره برده است. همچنین رنگ مات و براق نرده دیوار بوته از بهترین های بازار است. نرده دیوار بوته تراکم بالایی دارد بنابراین سارقین نمی توانند از این نرده دیوار بوته عبور کنند.

قیمت نرده حفاظ بوته

نرده دیوار بوته یکی از پرفروش ترین های بازار می باشد. شرکت ایران سازه با نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع نرده دیوار بوته و شاخ گوزنی و همچنین نرده نخل مرداب، نرده لیلیومی، نرده نیزار و نرده سرنیزه ... می تواند بهترین باشد. قیمت نرده دیوار بوته در ایران سازه براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و بسیار مقرون به صرفه می باشد.

قیمت حفاظ بوته خاری

 

حفاظ آهنی بوته ای خاردار

 

نتیجه گیری از خرید نرده دیوار بوته ای

نرده دیوار بوته ای می تواند امنیت ساختمان شما را تضمین کند. در نظر داشته باشید که وجود حفاظ دیوار بوته مانع از ورود سارقین می شود. کیفیت ساخت و قیمت مناسب و همچنین زیبایی نرده دیوار همگی از فاکتورهایی مثبتی هستند که حفاظ بوته خاردار دارا می باشد. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت نرده حفاظ دیوار بوته

 

قیمت نردهه آهنی بوته ای

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس