صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ بوته ای یعنی جنگی بین سارقین و حفاظ

اگر می خواهید خانه خود را ایمن کنید و در برابر سارقین از اموال خود محافظت کنید بهترین راه این است که ضریب امنیتی ساختمان خود را افزایش دهید. به خاطر داشته باشید که حفاظ بوته ای یکی از پرطرفدارترین نرده دیوار است. زیرا هم امنیت و هم زیبایی بی نظیری دارد.

حفاظ دیوار بوته ای

 

حفاظ بوته ای که بسیار شبیه نرده شاخ گوزنی است. اما نرده بوته ای نسبت به این حفاظ پرتراکم تر است و لذا امنیت بیشتری دارد. تراکم و ارتفاع و همچنین نمره میلگرد به کار رفته در ساخت نرده دیوار بوته ای همگی روی امنیت اثر دارد. با توجه به اینکه ایران سازه از بهترین متریال و دستگاه های جوش موجود برای ساخت نرده دیوار بوته ای استفاده می کند و همچنین رنگ آمیزی آن با رنگ های باکیفیت و به روش الکترواستاتیک صورت می گیرد پس نگران ماندگاری و طول عمر آن نباشید.

قیمت نرده دیوار بوته ای

حفاظ بوته ای با طراحی شکیل و همچنین مدل خاصی که دارد توانست به یکی از پرفروش ترین نرده حفاظ ها تبدیل شود. فاکتور موثر دیگر، قیمت حفاظ بوته ای است. در ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود. بنابراین شما با هزینه مصوب نهادهای نظارتی قیمت نرده حفاظ بوته ویلاباغ را می پردازید. پس نگران قیمت های سربه فلک کشیده شرکت های دیگر نباشید.

قیمت حفاظ بوته خاری

 

حفاظ آهنی بوته ای خاردار

 

نتیجه گیری از خرید نرده دیوار حفاظ بوته

حفاظ بوته می تواند امنیت ساختمان شما را تضمین کند. همچنین کیفیت رنگ و ساخت حفاظ بوته ای به گونه ای است که ماندگاری بالایی دارد. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت نرده حفاظ دیوار بوته

 

قیمت نردهه آهنی بوته ای

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس