صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ بوته ای روی دیوار ساختمان شما را به امنیت فرا می خواند.

امنیت هزینه نیست. بلکه با امن ساختن دیوار ساختمان و حیاط خود می توانید با امنیت برقرار شده آرامش را تجربه کنید. حفاظ روی دیوار بوته ای یکی از نرده یا حصار آهنی دیوار باغ ، ویلا و یا ساختمان بوده که سبب افزایش ضریب ایمنی می شود.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

زیبایی و نمای زیبایی نرده حفاظ بوته ای که در ساختمان پدیدار میشود از طبیعت بکر الهام گرفته شده است. حفاظ بوته ای روی دیوار همچون بوته ای خاردار، تیغ را به سمت سارقان نشانه می رود.

قیمت نرده حفاظ بوته ای در تهران

حفاظ روی دیوار می خواهید؟ قیمت و لیست قیمت حفاظ بوته ای در تهران، اصفهان، شیراز، کرج و سایر شهرها را می خواهید، جواب سوال شما در شرکت ایران سازه می باشد. لیست قیمت به روز نرده روی دیوار بوته ای در این سایت ذکر شده است. توجه داشته باشید قیمت و هزینه تمام شده برای نرده حفاظ بوته ای بر مبنای تراکم درخواستی می باشد. اما هزینه اولیه نرده حفاظ بوته ای بر طبق نهادهای نظارتی و تعرفه آن ها تعیین می شود.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

کیفیت حفاظ بوته ای روی دیوار در ایران سازه

ایران سازه با سال ها تجربه در زمینه تولید و عرضه انواع حفاظ روی دیوار اعم از شاخ گوزنی، نرده نیزار، نرده سرنیزه، حفاظ بوته ای ، نرده نخل مرداب و... سعی برای این داشته تا رضایت مشتری را از لحاظ کیفیت و زیبایی و همچنین قیمت جلب کند. نتیجه گیری از خدمات ایران سازه در ساخت نرده روی دیوار حفاظ دیوار ساختمان بوته ای برای ویلا ، اپارتمان، باغ و خانه باغ مورد استفاده قرار می گیرد. ایران سازه با مشاوره و بازدید رایگان، پذیرش سفارش از سراسر کشور، استفاده از رنگ های الکترواستاتیک، برشکاری های منظم و ظریف و جوشکاری co2 توانسته است محصولی زیبا و مرغوب تهیه و عرضه کند. برای تماس کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل کنید.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس