صنایع فلزی ایران سازه

نرده دیوار بوته ای به خانه شما امنیت را هدیه می دهد .

در صورتی که به دنبال امنیت برای ساختمان خود هستید می توانید نرده حفاظ دیوار بوته ای را انتخاب کنید. این نرده آهنی با قیمت مناسب می تواند بهترین گزینه برای ساختمان شما باشد.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

انواع ساختمان های تجاری و ویلایی و مسکونی از نرده دیوار بوته ای شیک و زیبا برای امنیت ساختمان بهره می برند. شما می توانید با وجود حفاظ آهنی شیک نمای خانه خود را زیبا کرده و جذابیت را به نمای ساختمان هدیه بدهید. نرده محافظ دیوار طرح بوته ای مدل جدید نرده دیوار شاخ گوزنی است. این حفاظ با قیمت مناسب و طراحی خاص بهترین انتخاب برای افرادی است که می خواهند در برابر سارقین ایمنی را به خانه خود دعوت کنند. با وجود حفاظ مدرن بوته ای دیگر هیچ سارقین می تواند وارد خانه شود زیرا استحکام و استقامت نرده حفاظ دیوار بوته ای بسیار بالا است.

قیمت نرده حفاظ دیوار بوته ای

نرده دیوار بوته ای که در ایران سازه ساخته می شود قیمت مناسبی دارد زیرا این شرکت قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می کند. شما می توانید با وجود این حفاظ شیک و آهنی که قیمت مناسبی دارد، امنیت را به ساختمان خود هدیه دهید و در عین حال بتوانید زیبایی نمای ساختمان را نیز افزایش دهید.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

نتیجه گیری از خرید نرده آهنی بوته ای

برای حفاظت از باغ یا ویلا و خانه های آپارتمانی می توانید از نرده حفاظ دیوار بوته ای بهره ببرید. این حفاظ یکی از پرطرفدارترین حفاظ هایی است که در ایران سازه ساخته می شود و شما با وجود این محافظ محکم می توانید با خیال راحت خانه را ترک کنید. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس