صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار بوته ای یعنی امنیت و زیبایی

اگر به دنبال امنیت خانه خود را به شما پیشنهاد می کنیم که حصار آهنی دور دیوار خانه خود را فراموش نکنید. زیرا یکی از راه های ورود سارقین منزل شما، از طریق دیوار خانه است اگر شما بتوانید با وجود حصار یا نرده آهنی مناسب دیوار خانه خود را ایمن کنید دیگر نگران ورود هیچ جنبنده ای به حیاط و منزل خود نباشد.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

نرده دیوار بوته ای شکل پرتراکم حفاظ دیوار شاخ گوزنی می باشد در واقع مدل حفاظ دیوار بود که همانند شاخ گوزنی است با این تفاوت که میلگرد ها در فاصله نزدیک تر به هم قرار گرفته شده است همچنین در نظر داشته باشید که طرح اصلی خود را بوته های خار داره بیابان الهام گرفته است. نرده حفاظ بوته ای یعنی امنیت از زیبایی دیوار خانه شما.

قیمت نرده حفاظ اهنی بوته ای

درنظر داشته باشید که حفاظ دیواری بوته ای باید هم قیمت مناسبی داشته باشد و همچنین کیفیت و استحکام بالایی برخوردار باشد بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم که از یک شرکت معتبر اقدام به خرید حفاظ دیوار برای حیاط منزل خود و یا همچنین ساختمان‌های مسکونی و اداری نمایید.. ایران سازه با نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع حفاظ های روی دیوار و همچنین محبوبیت بالای حفاظ دیوار بوته این شرکت توانسته است جایگاه ویژه‌ای در بین مشتریان خود پیدا کند از این رو در نظر داشته باشید که قیمت کاغذ دیواری بوده ای در ایران سازه بر اساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوبه نظارت تعیین می‌شود بنابراین شما با قیمت مناسبی می توانید این حفاظ روی دیوار خانه خود داشته باشید.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ دیوار بوته ای در شرکت معتبر ایران سازه

اگر به دنبال مدرن ترین و با کیفیت ترین و همچنین قیمت مناسب نرده حفاظ برای دیوار خانه خود می گردید را به شما پیشنهاد می کنیم که ایران سازه را جزو گزینه‌های خود قرار دهید زیرا این شرکت با بهره برداری از تکنسین های بسیار حرفه‌ای و همچنین استفاده از متریال بسیار با کیفیت و رنگ کاری های بسیار ظریف و برشکاری های با دقت توانسته است بهترین محصول نرده حفاظ دیوار بوته ای را بسازد.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس