صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ آهنی بوته ای روی دیوار یعنی امنیت بی پایان

اگر به دنبال امنیت در ساختمان هستید، می توانید حفاظ آهنی بوته ای را برای خود انتخاب کنید. این محافظ دور دیوار باغ یا خانه باغ، ساختمان های اداری و یا مسکونی نصب می شود. شما می توانید برای داشتن این نرده که هم امنیت و هم زیبایی خاصی دارد، با کارشناس فروش در ایران سازه تماس بگیرید.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

نرده حفاظ بوته ای که به نام حفاظ خاری نیز شناخته می شود امروزه بسیار پرفروش شده است. اگر به دنبال محافظ یا حصاری ایمن هستید که هم زیبایی نمای خانه را افزایش دهد و هم در برابر سارقین فرصت طلب تاب بیاورد، پس بهتر است این مدل نرده را انتخاب کنید. حفاظ اهنی بوته ای که در ایران سازه تولید می شود از بهترین متریال بهره می برد. در واقع در برابر برش و خم شدن بسیار ایمن است.

قیمت نرده حفاظ اهنی بوته ای

حفاظ آهنی بوته ای یکی از پرفروش ترین محافظ یا حصاری است که برای دیوار خانه انتخاب می شود. در صورتی که به دنبال امنیت هستید که با زیبایی تلفیق شده باشد بهتر است نرده بوته ای را انتخاب کنید. قیمت محافظ بوته ای در ایران سازه براساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ بوته ای

نرده روی دیوار بوته ای یکی از بهترین محافظ هایی است که برای ساختمان باید تهیه شود.زیرا وجود این محافظ مانع از این می شود که سارقین و متجاوزین بتوانند از روی آن عبور کنند. در واقع تراکم و ارتفاع نرده بوته ای ساخت ایران سازه به گونه ای است که سارقین را از ورود ناامید می کند. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس