صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ آهنی دیوار بوته ای پیروز نبرد با سارقین

با توجه به این که خرید نرده دیوار حفاظ بوته ای یکی از مهمترین جنبه های رعایت فاکتورهای ایمنی است بنابراین شما می توانید با داشتن نرده دیواری که هم محکم است و هم زیبایی دارد، امنیت را به خانه خود دعوت کنید.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

خرید حفاظ دیوار مدل بوته ای سبب می شود تا شما رضایت کامل و کافی را از این نوع حفاظ داشته باشید. زیرا هم زیبای و هم کیفیت خوبی برای مقابله با سارقین دارد.

قیمت نرده دیوار حفاظ بوته ای

حفاظ آهنی بوته ای از بهترین و پرفروش ترین نرده دیوار است که در ایران سازه ساخته شده و به فروش می رسد. با توجه به سلیقه خود می توانید یکی از انواع نرده دیوار مانند نرده دیوار شاخ گوزنی، نرده دیوار بوته ای، حفاظ سرنیزه، حفاظ نیزار و همچنین حفاظ نخل مرداب و نرده لیلیومی در ایران سازه تولید می شود. قیمت حفاظ براساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود .

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ آهنی دیوار

با توجه به اینکه نرده دیوار در شرکت تولید کننده ایران سازه ساخته می شود، شما می توانید از کیفیت ماندگاری و همچنین قیمت مقرون به صرفه آن مطمئن باشید. این شرکت با نیم قرن تجربه جایگاه خوبی را در بین مشتریان خود دارد. برای تماس با کارشناس فروش ایران سازه می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس