صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ بوته ای یعنی امنیت و حفاظت

در صورتی که تصمیم به خرید نرده حفاظ گرفته اید می توانید نرده روی دیوار بوته ای را برای خانه خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید که حفاظ روی دیوار طرح نرده بوته ای به گونه ای است که نه تنها جنبه امنیت بلکه جنبه زیبایی ساختمان را نیز مد نظر قرار می دهد.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

در صورتی که تراکم و ارتفاع حفاظ بوته ای به اندازه ای باشد که بتواند در برابر سارقین دوام آورد، این نرده به یکی از بهترین و مطمئن ترین نرده ها تبدیل خواهد شد. زیرا طرح خاصی که حفاظ آهنی بوته ای دارد به گونه ای است که هیچ سارقی قادر به عبور از حفاظ نرده بوته ای نیست.

قیمت نرده روی دیوار بوته ای

حفاظ آهنی بوته ای سبب می شود تا خانه شما ایمن بماند. بنابراین برای اینکه این حفاظ آهنی را برای خود داشته باشید و قیمت منصفانه ای برای آن بپردازید کافیست با ایران سازه تماس بگیرید. این شرکت با نیم قرن تجربه و پیروی از قیمت های نرخ اتحادیه توانسته است جایگاه خوبی را در بین مشتریان پیدا کند.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ آهنی طرح بوته ای

با توجه به اینکه نرده روی دیوار طرح بوته ای به گونه ای است که هیچ جنبده ای اجازه عبور از لابه لای آن را ندارد، باید بدانید که نرده آهنی که در ایران سازه تولید می شود، از استحکام بالایی نیز برخوردار است و قابل خم شدن نیست از این رو با خرید از این شرکت می توانید امنیت ساختمان و یا ویلای خود را تضمین کنید.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس