صنایع فلزی ایران سازه

زیبایی و امنیت دو عنصر جدایی ناپذیر از حفاظ بوته ای

خرید اینترنتی نرده دیوار بوته ای برای ساختمان شما توسط ایران سازه فراهم شده است. زیبایی نرده بوته ای ساختمان نیز به دلیل این است که این محافظ طرح خود را بوته های زیبایی بیابان به ارث برده است. زیبایی نرده بوته ای سبب می شود تا نمای ساختمان شما بیش از پیش زیباتر جلوه کند.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

یکی از راهکارهایی که برای حفاظت دیوار ساختمان می توان به کار برد. استفاده از نرده روی دیوار طرح بوته ای می باشد. این حفاظ زیبایی و امنیت را با هم به همراه دارد. زیرا میلگردهای در هم تنیده آن سبب می شود تراکم قابل قبولی داشته باشد.

قیمت نرده دیوار بوته ای

نرده دیوار بوته ای برای ساختمان شما سبب می شود تا سارقین نتوانند به خود اجازه عبور به دیوار را بدهند. در واقع امنیت حفاظ بوته ای به قدری است که به هیچ جنبده ای اجازه عبور نمی دهد. قیمت نرده دیوار طرح بوته ای در ایران سازه براساس نرخ مصوب اتحادیه است. عواملی همچون تراکم و ارتفاع روی قیمت حفاظ بوته ای اثر گذار است.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ اهنی بوته ای

برای اینکه نرده دیوار بوته ای را برای خود داشته باشید کافیست از کارشناس فروش ایران سازه درخواست داشته باشید تا مشاوره و بازدید رایگان را برای ساختمان شما انجام دهد.برای تماس با کارشناس فروش کافیست با شماره تلف 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس