صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ بوته ای زیبایی و امنیت را با هم به همراه دارد.

برای ایمن کردن ساختمان و دیوار های حیاط خانه خود بهترین راهکار استفاده از حفاظ بوته ای می باشد. از آن جایی که دیوار خانه شما به حفاظت و امنیت نیاز دارد. طراحی و ساختار نرده بوته ای روی دیوار به گونه ای است که سبب سارقین به خانه شما سونیت نداشته باشند.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

نرده بوته ای روی حیاط دیوار از این رو حفاظ ساختمان روی دیوار بوته ای امنیت قابل توجه ای فراهم می کند. حفاظ دیوار باغ یا ساختمان بوته ای به شکل بوته ای بوده که هر جنبده ای را در خود محصور می کند.

قیمت حفاظ بوته ای روی دیوار

لیست قیمت نرده بوته ای دیوار ویلا یا ساختمان در صنایع ایران سازه سبب شده است تا مشتریان با آگاهی کامل به خرید از محصولات این شرکت بپردازند. قیمت حفاظ بوته ای مطابق با نرخ اتحادیه تعیین می شود. از این رو نهادهای نظارتی با توجه به وضعیت بازار روی محصولات قیمت گذاری بهینه و مقرون به صرفه ای می گذارند.

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

کیفیت نرده آهنی حفاظ بوته ایی

زیبایی و قیمت مناسب نرده آهنی روی دیوار حفاظ بوته ای در صنایع فلزی ایران سازه تنها یکی از ویژگی های بارز محصولات این شرکت است. از آن جایی که قیمت نرده بوته ای در این شرکت مناسب است. بنابراین دلیلی بر کم کیفیت بودن محصولات نیست. بلکه این شرکت با توزیع قطعات لازم سبب شده است تا کیفیت مطلوب از قطعات را برای محصولات بر گزیند. نتیجه گیری از مزایای نرده حفاظ بوته ای: 1. حفاظ روی دیوار بوته ای با کیفیت و قیمت مناسب طراحی می شود. 2. مشاوره و بازدید رایگان 3. ارسال سفارش از سراسر کشور 4. رنگ های الکترواستاتیک

نرده حفاظ باغ بوته ای

 

قیمت حفاظ بوته ای

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس